Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RECOVERY 1.6 Problém


tomik315

Otázka

Mám problém stím že když hodim do PSP fat na firmwaru 5,03 ChickHEN a spustim Recovery 1.6 tak hned jak se dostanu na první stránku kde se mě to ptá jestli souhlasím že je to na moje riziko tak to zamrzne, ani mě to nedovolí zvolit tu možnost že je to na vlastní nebezpečí. NPoradíte někdo?

Edit: Tak jsem to zkusil asi 7x a nic sekne se to a nedovoli mi to ani vybrat moznost ze to chci udelat na vlastni nebezpeci. neni ještě neaka jina verze nebo neco jako Recovery čím bych to mohl na tom chickhenu flashnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám problém stím že když hodim do PSP fat na firmwaru 5,03 ChickHEN a spustim Recovery 1.6 tak hned jak se dostanu na první stránku kde se mě to ptá jestli souhlasím že je to na moje riziko tak to zamrzne, ani mě to nedovolí zvolit tu možnost že je to na vlastní nebezpečí. NPoradíte někdo?

Edit: Tak jsem to zkusil asi 7x a nic sekne se to a nedovoli mi to ani vybrat moznost ze to chci udelat na vlastni nebezpeci. neni ještě neaka jina verze nebo neco jako Recovery čím bych to mohl na tom chickhenu flashnout?

Tak je to vyřešené, ani za boha jsem se v Recovery 1.6 spuštěném na ChickHen nemohl dostat přes první stránku. tak jsem skusil alternativu ten MHUSpeedv3 a hned to slo. Mě celkem zaráží že si tu nikdo nevěděl rady.

Prosím o LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu