Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ban a flash


Yetty

Otázka

At sem koukal kam sem koukal vsude byli nejasne odpovedi tak bych se chtel zeptat

1. kdyz mam flash a hraju vypalovany hry offline muzu dostat ban?

2. kdyz mam flash a hraju original hru na Live muzu dostat ban?

3. kdyz se pozdeji rozhodnu hrat hry na live a mam flashnutou mechaniku de flash odstranit?

4. Chci hrat nejnovejsi hry, staci nejnovejsi flash nebo je k tomu jeste neco potreba?

5. kdyz mam flash a konzole je v zaruce a bude mit poruchu jestli mi reklamaci uznaji nebo co proto udelat aby ji uznali.

Budu rad za info, jeste nejsem tolik zbehly a dost by mi to pomohlo 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.Ne

2.Ne

3.Ano,ale musiš mít zalohovaný originál software.

4.Flash nesatačí musíš mít jestě dashboard,ale pokud budeš chtít XBreboot

tak si ho nedávej jelikož ti potom nepůjde nahrát.(Xbreboot už má v sobě novou verzi vyšší jak 8xxx)

5.Otázka je co se ti poroucha jestli deska mechaniku neřeší aspoň co jsem se dočetl pokud to bude mechanika tak nevím

první dvě otázky nevím na 100% takže možná někdo doplní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím si,že to není dashem protože jsem měl nový déle a až teprve včera se my kluk napojil na livko a ban byl na světě,pravě jsem nevěděl čím to je až dneska jsem to tady vyčetl že davají ban za flash,protože jsem se jenom připojil a nic nehrál hold se obejdu bez livka a budu doufat že xbreboot půjde i na verze k..8xxx časem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu