Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Najlepšie hry na PSP


shadow.wizard

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 261
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
zdravim lidi mam již cracknuté psp ale nechápu jak spustim hru mam složku iso do toho nakopíruju stáhlou hru a nevím jak jí spusti prosím o radu nejlepší by bylo kdyby mi nikdo písnul na skype jméno je: pepa-eldar díky mooc

V prvom rade to daj do spravneho topicu.

2. - aky mas typ psp

3. - aky mas typ fw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Akce

Metal Gear Solid - Peace Walker

Star Wars - The Force Unleashed

Bojovky

Naruto Shippuden: Kizuna Drive

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 2

Naruto Shippuden: Legends: Akatsuki Rising

Bleach 1 až 7

Bleach Soul Carnival

FullMetal Alchemist: Brotherhood

RPG

Final Fantasy I,II,VII,VII Crisis Core

Lord Of Arcane

Breath Of Fire 3

Karty

Yu-Gi-Oh! Duel Monsters GX: Tag Force 3

Yu-Gi-Oh! 5D's Tag Force 4

Pokud zná někdo ještě jakékoli Anime Hry Naruto,Bleach,Yu-Gi-Oh,Hellsing,FullMetal Alchemist,Soul Eater Proste ANIME GAMES 4Ever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Action: Grand Theft Auto: Liberty City Stories Grand Theft Auto: Vice City Stories Killzone: Liberation Resistance:Retribution Syphon Filter:Dark Mirror,Logan´s shadow Metal Gear Solid:Portable Ops Peace Walker Karty: nehraju Arkady: Ratchet and Clank:Size Matters Daxter Castlevania:The Dracula X Chronicles Bojovky: Tekken: Dark Ressurection Naruto:Ultimate Ninja Heroes 2 FPS: na psp nehraju Puzzle, Logic: nehraju (pokud by se ale dal pocitat tak Puzzle Quest) Racing: Motorstorm:Arctic Edge Ridge Racer Wipeout Pure Burnout:Legends RPG,Strategy: Shin megami tensei:Persona 3 Portable Kingdom Hearts:Birth by Sleep Crisis Core:Final Fantasy VII Jean´d Arc Final Fantasy:Tactics Tactics Ogre Lunar Valkyria Chronicles 2 Sport: Everybody´s Golf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Já bych všem doporučil hru Popolocrois.

Je to takové japonské RPG (souboje jsou na tahy)

Má to takovou pěknou kreslenou grafiku, + skvělou atmosféru, kterou dokresluje nádherná hudba a hraní vydrží (podle nápisu na krabce) až na 30 hodin(a to asi není kec, protože už mám nahraných 26 hodin a ještě jsem neskončil-jen se to nesmí hrát stylem, videa-přeskáču, anglicky neumím tak všechny rozhovory taky přeskáču, nebudu prozkoumávat město je to k ničemu, půjdu jen podle hlavní dějové linky, jsem king protože jsem to dohrál nejrychleji...:?)Já jsem si hru v pohodě vychutnával, sem tam si něco s někým prokecnul- rozhovory byly celkem sranda, narazil jsem tam na různá překvapení na které bych nenarazil kdybych neprozkoumával město a nehrál hru pečlivě, rozhodně nechápu proč ji tady na fóru ještě nikdo nikomu nedoporučil....někteří lidi tady na fóru mi připadají jako by dohráli 15 nejslavnějších her na PSP a pak si stěžovali že nemají co hrát, a že všechny ostatní hry co nejsou u nás tak známé jsou špatné...

Rozhodně to stojí aspoň za zkoušku(ale uznává že to možná nesedne každému)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcete si vydělat super peníze ?

Jen za to co už stejně děláte? Vydělávejte za surfování po internetu. Registrace zdarma.V dnešní době těžké, ale tohle je pohoda a hlavně to funguje. Registrujte se na http://en.20dollars2surf.com/?ref=346151 a začněte vydělávat. Vyzkoušejte sami. Po registraci si na těchto stránkách stáhnete program a nainstalujete, bude se vám na monitoru zobrazovat malínké okénko, ve kterem se bude zobrazovat reklama, tam je znak dolaru na ktery kliknete a pak už jenom klikate na reklamy, dostavate za klikani body a na KONCI měsíce vám za ně příjde výplata! Zpočátku zisky jsou malé, ale při trpělivosti si můžete vydělat klidně 100 dolarů za den.

Pomocí inzerce,emailu,a.t.d. Zaregistrujte pod sebe další lidi či kamarády, čím více, tím více vyděláte. Za každého člověka který se pod vás zaregistruje budete dostávat 10.procent z jeho výdělků. Pokud i on pod sebe zaregistruje další, tak vy opět zakaždého budete dostávat 10.procent. A to už stojí za úvahu. Tak co myslíte? Můžete se dostat během jednoho roku třeba na 100 dolarů denně. Ale klidně i na 500,nebo více. Záleží pouze na vás kolik lidí dokážete zaregistrovat pod sebe. Neváhejte,jsou to peníze vydělané za nic a bez jakékoliv práce či námahy. Vyzkoušejte a uvidíte zda se vám to bude líbit. Přeji mnoho vysokých výdělků bez práce. Kdyby byly nějaké dotazy, rád je zodpovím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky teď hraju GTA VCS :) Dnes sem začal a měl sem problém s tou misí jak musíš na to letiště zajet pro toho Lance myslim ... a stříliš z auta to my šlo potom jak sme se rozštípali tak to už nešlo.. :-D sem to udělal asi na po 3 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu