Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WIndows 7 hry


pepé1468624314

Recommended Posts

Ahoj mám notebook ASUS proDJ5 a mam tam Windows 7 home premium,nemám internet.

Chtel by se zeptat jestli nekdo nepoznáte na ztazení nejaké jednoduché hry nebo proste hry na windows 7???

nic mi tam nejde neco s Visti ano ale seká to jak blázen a z widows XP mi nejde us vubec nic.

staci nejake ti jednoduché hry protoze zlozitejsi ani necakam.

DIki za prispevky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hry tam jdou normálně, ale jak zde někdo psal tak záleží jak dost máš výkoný PC, jinak tam jde téměř každá hra. Co jsem tam ale já osobně nerozjel bylo Call of Duty 2. Nevím proč. Ale hrál jsem tam i GTA 2...

Call of Duty 2 hraju přez gp 1.3 verzi a uplne bez problemu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Widlích 7 ti jede všecko xD je to nomrální OS ;)

Já na svým ntb, hraju všecko jako na Vistě a ještě líp :D

No..ja jsem tak zkousel dat treba toca race driver..a napsalo mi to,ze chybi D3DX9_26.DLL . Nevite kde je problem??Mam w7..ntb mam dva dny starej..4Gb RAM a .2,2 GHz procesor...je to tim??:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No..ja jsem tak zkousel dat treba toca race driver..a napsalo mi to,ze chybi D3DX9_26.DLL . Nevite kde je problem??Mam w7..ntb mam dva dny starej..4Gb RAM a .2,2 GHz procesor...je to tim??:cry:

tak zadej do googlu nazev te knihovny, stahni a hod do slozky se hrou.. neni to nic extra těžkého :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zadej do googlu nazev te knihovny, stahni a hod do slozky se hrou.. neni to nic extra těžkého :-D

hele tak jsem to udelal...stahl ho a vlozil do ty slozky..ale nejde to..:cry:pise to ze system windows vyzaduje digitalne podepsany ovladac..co s tim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co máš za grafiku ?? já mám taky Windows 7 na svym HP probook 4510s a všechny hry mi jedou.Krom photoshopu mi valí uplně vše,a ten photoshop je nějaká ripovaná verze. Ale podle toho co píšeš,tak bych řek že to je tim,že nemáš Direct X ! Stáhni ho třeba tady : http://www.edownload.cz/sw/directx-9-0c-10/ a uvidíš jestli ti to pomůže...nic jinýho mě nenapadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám tam Directx 11 -tenhle direct x bi mnel byt u kazde legalny widows 7 a ja mam legalni takze v tem to asi nebude :ziped:

mám:

Procesor: 4,9

Pamäť(RAM):4,9

Grafika:3,1

Grafika pre hranie hier:3,3

Primárny pevný disk:5,7

-tohle mám napsaný ve windows 7 v: "Informácie o výkone a nástroje"

Nejde mi spustit ani Stronghold 2 deluxe:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu