Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Unbrick bez jiného PSP


HAcko

Otázka

mam pořád stejnej problem , je totálně bricknutý , jak mam hodit na MMS ty soubory , čtečku si seženu - protože mi psp nejede (nejde zapnout ani nejde hodit do R.Menu ..... jen zelená ledka ) == na Pandoru to reaguje tak že ledka neshasne

MAM :

Rozbytý PSP

MMS 1Gb (Memory stick pro duo - MagicGate)

Pandora battery ( mam eště jednu jestli někdo chce tak prodám)

kabel usb

Celkem slushnej komp :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak hoši bad news ... nejde to hodil sem na kartu přes pandora deluxe 1.50 a nic ...

normal dam tam kartu a pak pandora battery

čau hoši hele tak sem to udělal doma na kompu s čtečkou , na pandoru to najede tak to nainstaluju a kdysh je vše ok tak tam dam normal baterku a už to zase nejde

:( já už nevim co s tim

EDIT// mno ted sem koukal na videjko podle keryho sem to ted delal a koukal sem že se mu tam něco extrahovalo do paměti RAM ale mě se to neukazuje ..

je možný aby to bylo ramkama v psp ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) mel sis to udelat pres pandora deluxe 3.3

2) pokud prehodis pandoru na normal a nejede to, tak to nechapu kde je chyba

mas uz nahraty novy soft? doporucuju ti znova vytvorit MMS pomoci pandora deluxe 3.3 a flashnout to znova... pak to pude a vse povali jak ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a jakej FW tam mam dat ?? skoušel sem tam davat 1.50 přez PSP Pandora deluxe 2.3

EDIT// stah sem 3.3 načet sem 1.50 dam start a chyba při zapisování IPL == Installing the IPL... FAILED

jak tam naskočí to první menu s možnostma což je X

O

[]

tak normal dam X a najíždí tam něco s flesh0 flesh1 flesh2

pak se tam objeví další možnost X a RTriger tak dam X a mělo by najet to zapisováníé do paměti RAM a to tam nejni ted to skusim eště jednou přes tu 3.3

Edit// tady je video borci :

http://www.youtube.com/watch?v=L_qGcW8Z5W0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Obávám se, že mu to nepomůže, protože Magic Memory Stick není tvořena pouhými soubory ve složkách, je to ještě nějak překódované v jádru karty (podle mě), proč by byl jinak nutný formát při každé změně z klasiky na MMS a zpět.

Ještě mě napadlo, jestli náhodou z té tvojí původní baterky co používáš na hraní nemáš vytvořenou pandoru. Pandora je aktivní pouze současně s MMS a jestli ti flash proběhl v pořádku a pak jsi dal zpět baterku a obrazovka furt černá, je možné že to je pandora. Nedávno jsem takový případ řešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vybodni se na to a prenech to zkusenejsimu. Anebo to zkus na jinem kompu. Pokud to delas na Vistach bez opravneni administratora, tak se nediv.. :roll:

Pozn.: Dejv: to mu skutecne nepomuze, on potrebuje mspformat, aby se mu posunul sektor a pak potrebuje msinst (zde je asi problem), aby se do volneho mista napral spravny ipl kod.

sensei: prd kodovani. Ale ipl - a to se tam skutecne pouhym prekopirovanim nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu