Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

verze flashe?


Davidosiny

Otázka

Zdravim.Chci se zeptat jak zjistim na mem xboxu jakou mam verzi flashe?Nebo jinak.....pred mesicem jsem koupil novy Xbox arcade (synovi) a hned jsem ho nechal flashnout.Ted po vanocich jsem zkusil hrat nejake palene hry a napr. Dirt 2 jde v pohode,ale CoD Modern..... a The Saboteur nejdou (ani pri pouziti Active Isa).Objevi se jen obrazovka Xbox a nic a 2 orig. hry,ktere byli v baleni take jdou v pohode.Mechaniku mam myslim Lite-on.Predem diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdravím, myslím si že flasher věděl co dělal před měsícem byl už flash 1.6 pro liteony takže by s tím použitím problém být neměl není problém náhodou u vás a to se špatně vypaleným activate.iso ?

připadně doporučuji Xbox 360 waves patcher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim.Chci se zeptat jak zjistim na mem xboxu jakou mam verzi flashe?Nebo jinak.....pred mesicem jsem koupil novy Xbox arcade (synovi) a hned jsem ho nechal flashnout.Ted po vanocich jsem zkusil hrat nejake palene hry a napr. Dirt 2 jde v pohode,ale CoD Modern..... a The Saboteur nejdou (ani pri pouziti Active Isa).Objevi se jen obrazovka Xbox a nic a 2 orig. hry,ktere byli v baleni take jdou v pohode.Mechaniku mam myslim Lite-on.Predem diky za rady.

Ak pred mesiacom, tak by si mal mat 1.6. DIRT 2 je wave3, MW2 a Saboteur wave4. S aktivacnym diskom by mali ist hry s wave4. Alebo ich patchnut na wave3, potom funguje bez aktivacneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu