Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xko HDMI problém


Sajrus

Otázka

Zdravicko :) mam takovy problem s pripojenim televizi k xboxu pres HDMI. Koupil sem si flashnutej xbox s mechanikou lite on 1.6 a pripojil sem ho k televizi od samsungu. Vse slapalo jak ma a zkousel sem ho pripojit i na druhou televizi znacky samsung. Vse taky slo jak ma, ale potom jsem zkusil pripojit xbox k monitoru pomoci HDMI DVI. To nefungovalo a od te doby mi to nefunguje ani na me druhe televizi od samsungu. Pise to "neni video signal". Vzal sem xko ke kamosovi a zkusili pripojit na uplne novou tv od phillipsu a pise taky ze neni video signal. Tak sem vzal xko do electroworldu a pripojovali sme to k ruznym druhum TV. Samsungy sly vsechny, phillipsky sla jenom jedna(starej model z minuly serie), LG 50 na 50 a Sharpka sla jenom jedna... Zkouseli sme 3 HDMI kabely ( jeden vysoka kvalita cca 1000 KC), ale nicemu to nepomohlo. Do televizi sme zkouseli napjili Xko, ktere tam meli vystavene a slo to vsechno v poradku. Tk se ptam jesli nekdo nevite cim by to mohlo byt ? Fakt uz nevim rady, jde mi to doma jenom na ty jedny televizi.´Zkoiseli sme i propojeni k monitorum press DVI a sly jenom nektery... Prodavaci tam z toho meli hlavu k prasknuti a na nic sme neprisli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, já mám podobný problém, na televizi samsung mi to nejdriv chodilo v pohode, chodilo mi to i v praci na plazme panasonic, mezitim mi to fungovalo normalne na lcd monitoru k pc, na kterym hraju furt (LG 19" 1440x900) , pak sem to vzal do prace na plazmu a xko slo zelene nejakou zahadou, na tom samsungu mi to uz taky nejde, k monitoru pc mi to jede bezproblemove furt. Kupuju si ten VGA kabel+cinch na zkousku, tak az mi prijde, tak zkusim a uvidim. Pozn. Vse jsem delal jednim a tim samym kabelem hdmi s prechodkou na dvi, kde bylo potreba, zkousel sem i jiny, ale to samy. Jediny, co se mezitim stalo, je, ze sem hral hry a u nektery (asi MW2 nebo bayonetta) to chtelo update, tak nevim. (xbox sem jeste nemel zaplej online, od koupe je offline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu