Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

tak sem si koupil Xko


tsin

Recommended Posts

hdmi kabel v baleni neni, ms to rekl ze aby snizil cenu na co nejniz muze dal pryc hdmi kabel...

grafika ? ano je horsi ve srovnani s pc... za to je to vsechno plylnuly nic nepada.. apod. sra** /ovsem za 6k nemuzes chtit bombovou grafiku/ za 6k si koupis do herniho pc sotva grafiku tak je asi jasny ze pc bude mit lepsi grafiku

---

a ovladani ? na to si zvyknes...

pokud sis koupil xbox kuli fps, tvoje chyba... ve vetsine je lepsi a jednodusi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přes co to máš připojené teď? Pokud přes scartku, nebo 3 cinchy, tak tam je grafika opravdu o ničem. Je ale i HD kabel s cinchama, tak se koukni, jestli to máš přepnuté na HD, pokud je to tvůj případ. Jinak HDMI výrazně doporučuju...

A to ovládání, hold my PCčkáří to budeme mít v FPS těžké, je to úplně o něčem jiném, než myška. Ale taky je to jen o zvyku. Já včera zkoušel fear 2 a nemohl jsem se trefit ani omylem :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přes co to máš připojené teď? Pokud přes scartku, nebo 3 cinchy, tak tam je grafika opravdu o ničem. Je ale i HD kabel s cinchama, tak se koukni, jestli to máš přepnuté na HD, pokud je to tvůj případ. Jinak HDMI výrazně doporučuju...

A to ovládání, hold my PCčkáří to budeme mít v FPS těžké, je to úplně o něčem jiném, než myška. Ale taky je to jen o zvyku. Já včera zkoušel fear 2 a nemohl jsem se trefit ani omylem :/

To ses teda lama když si nic ve Fearu dvojce netrefil ...

ja sem byl taky pcčkař a xko koupil jen kvlui fpskam ... hraju na gamepadu a podle mě je daleko snadnější ovladaní gamepadam ... musiš umět koordinovat pohyby :D ... jinak ovladani je otazkou času , grafika je na poměry konzolí super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sem byl dva dny pryc, zapnu televizi a objevili se na ni takovy pruhy.. Obe veci (Xko i lcd) sem kupoval novy a zda se mi divny aby se neco takovyho stalo po dvou dnech. Neni mozny ze tv kvuli Xku zmenila nejakej format zobrazovani nebo neco podobnyho? Nutno podotknout ze to nedela jenom pri spustenym Xku ale i pri tv nebo satelitu..

tady fotky pro lepsi predstavu:

http://i49.tinypic.com/21j3s6h.jpg

http://i49.tinypic.com/2qjklsi.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sem byl dva dny pryc, zapnu televizi a objevili se na ni takovy pruhy.. Obe veci (Xko i lcd) sem kupoval novy a zda se mi divny aby se neco takovyho stalo po dvou dnech. Neni mozny ze tv kvuli Xku zmenila nejakej format zobrazovani nebo neco podobnyho? Nutno podotknout ze to nedela jenom pri spustenym Xku ale i pri tv nebo satelitu..

tady fotky pro lepsi predstavu:

http://i49.tinypic.com/21j3s6h.jpg

http://i49.tinypic.com/2qjklsi.jpg

to se mi zda jako kdyby ta televize upadla na zem...nebo do ni nekdo trisknul a rozbila se....tohle xko ani satelit nebo tak neudela....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš co si furt stěžujete na to HDMI? Buďte rádi že je teď xbox za pár kaček. HDMI si dokoupíš za pár korun.

A u té TV, je to nejspíše závada v TV. Podobné pruhy a blbosti najdeš i u monitorů atd... většinou je to kondenzátor ale kdo ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xko přes HDMI s kombinací dobré HD Ready nebo Full HD televize dává obraz jak vínko. To že není kabel součástí žádné edice Xka je holt daň za relativně příznivou cenu. Na druhou stranu, dnes ke každému lepšímu kinu či rekordéru se HDMI dává, tak není problém mít za chvíli přebytek :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu