Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Monitor na Xboxu 360


Ingnition

Otázka

Zdravím,

jestli tahle otázka tady byla tak se omlouvám ale nenašel jsem nic podobného. Můžu dát 19" LCD monitor na Xbox 360? Tzn. nebudu pak škodit xboxu respektive ta váha co na to bude působit? :D Možná dementní otázka ale tak radši se ptám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Asi konzola nie je na to konstruovana, aby bolo na nej nieco polozene. Ale v konecnom dosledku je to tvoja vec ako narabas so svojim majetkom.

A za druhe, mas aspon HDD, alebo hras z mechaniky? Pretoze mat konzolu "pred nosom" si ani neviem predstavit :D Ja mam konzolu na policke 30 cm od podlahy, som 3 metre od TV a ajtak ventilatory maju svoj zvuk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi konzola nie je na to konstruovana, aby bolo na nej nieco polozene. Ale v konecnom dosledku je to tvoja vec ako narabas so svojim majetkom.

A za druhe, mas aspon HDD, alebo hras z mechanik? Pretoze mat konzolu "pred nosom" si ani neviem predstavit :D

samozřejmě že HDD, mě to tak napadlo že bych ušetřil trochu místa a skovali by se nějak i ty otravné kabely ale tak stejně to nejspíš nechám tak jak to mám teď :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud nebudou zakryty otvory na větrání, ať si tam má co to udrží :cheesygrin: Je to plast na co to bude tlačit a pod tím plech, nemá se co zkazit, pokud to nerozdrtíš těžkým břemenem :cheesygrin:

Ja si myslim, ze stojan na 32" TV je dost velky, aby zakryl otvory...a myslim, ze az tak velky, ze po vizualnej stranke, ked vytrca stojan z okrajov X360, to nema chybu :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu