Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA 4 - mise 83


Slleeper

Recommended Posts

" 83. The Special Someone

Odměna: ? Klid v duši

Po dokončení misí Weekend at Florian , Pest Control a Liquidize Assets vás kontaktuje U.L Paper a řekne, že Darka Brevice přivezl do města. K vyzvednutí má dojít na letišti.

Niko zavolá Romanovi a řekne mu o Darkovi. Roman chce jít s Nikem, tak pro něj jeďte a pak rovnou na letiště. Roman během jízdy prohodí pár vět o tom, že je konečně konec a podobě. Mise je takovým vyvrcholením Nikova hledání a celé je to velmi emotivní.

Až dorazíte na letiště budete sledovat jen cutscene. Z dodávky vyhodí Darka. Ten Nikovi všechno vysvětlí a my se dozvíme, že celou jednotku zradil pro 1000$. Darko nakonec prosí o to, aby ho Niko zabil, že mu tím udělá službu, ale Roman říká ať to Niko nechá být, ať není jako on.

Teď máte na výběr. Zabít ho, nebo ne?

Rozhodnutí je na vás, žádný vliv na děj to mít nebude. Je jen na vás, co vám přinese klid.

Poté jen dovezte Romana k Bruciemu.

Zavolá Pegorino, že se chce setkat v Tudoru. "

Čau, v tomhle popisu píšou, že nakonci mise mi má zavolat Pegorino.. jenže v misi, ještě než mi Pegorino zavolal mi spadnul PC.. ale až po autosavu.. Takže když sem to znovu zapnl, tak sem měl save už po téhle misi. Jakmile se to načte tak mi zavolá Packie.. Jenže pak nic.. i když sem hrál asi půl nebo 3/4 hodiny.. tak mi nikdo nezavolal.. a žádná ikonka na mapě se mi neobjevila..

Máte někdo s tímto zkušenosti? Prosím poraďte mi! Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jestli je to přesně takhle mise, ale měl jsem to taky na Xboxu. Zavolá Packie kecá pořád to samý. Jdi do internetový kavárny, koukni na to erotic car nebo co a tak prodávají růžovej kabriolet feltzer tak zalovej na to číslo a pak ti začne new mise ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo mu zkus zavolat sam ne:D

Zkoušel sem.. ozve se jen nějaká baba ze záznamníku :D

3K^;765616']Nevim' date=' jestli je to přesně takhle mise, ale měl jsem to taky na Xboxu. Zavolá Packie kecá pořád to samý. Jdi do internetový kavárny, koukni na to erotic car nebo co a tak prodávají růžovej kabriolet feltzer tak zalovej na to číslo a pak ti začne new mise ;)[/quote']

No doufám :D Přijde mi to jako kravina.. ale zkusím to..

//EDIT: Růžový kabriolet mi nepomohl :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;765941']Kravina to neni..

Taky mi to nešlo' date=' pak přišel kámoš a hele..

Zavoval jsem na to číslo, a jako že si chci koupit auto od nějaký ženský. Tak jsem za ní dojel a jeli jsme na zkušební jízdu a pak jí uneseš..[/quote']

:D já tam zavolal a pí pí pí.. :D

//EDIT: Mluvíme o jiné misi.. :) to coty popisuješ je u jiné mise.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;766506']Možný to je..

Já jenom že píšeš' date=' že ti má zavolat, on ti zavolá a prd..

To se mi stalo jen jednou a pořešil jsem to takhle.. :D[/quote']

Asi vim, proč mi nezavolal.. já ještě neměl hotový ty mise od Gerryho ( z toho vězení ) Tak teď sem udělal všechyn ty mise a dělam Gerryho.. a pokaždý, dkyž mi zavolá U.L. Paper, tak ho odmítnu, protože mi furt volá kvůli tej misi.. takže ještě 2 mise a mělo by to bejt ok.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu