Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejdou psx hry a ani iso


fatalis

Otázka

nevim proč ale mam 5.03 GEN-C nejdou mi iso ani psx hry včera sem tam dal omylem cfwenabler a od te doby mi to nejde nevim jestly nechyby neco ve flash0 :cry: prosim poradte mi u iso her mi to piše the game could not be started 80020148 a u psx her mi psp zamrzne a vypne se :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ve flash se nemáš vůbec hrabat co s tím máš teď

typuju že máš brick

uf uz sem se lekl ze to je brick vim ze se nemam hrabat ve flash jen nejsem blby a myslim ze do flash0 nepatri soubory dnešniho data potreboval bych poradit neviš co jsou tyto soubory

stargate.prx

incanager.prx

galaxy.prx

systemctrl_03g.prx

vshctrl.prx

sere me ze nejdou ty psx hry :(

a ve složce flash1 mam tyto soubory z dneška

system.dreg

system.ireg

config.se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg. Proste spust 5.03 GEN-C a drz Lko a on ti tam ty potrebne soubory naflashuje znova. Do flash se, proboha, vubec nehrab. Jeste je mozne, ze jsi posral neco v nastaveni recovery - tak pripadne smaz config.se .. to je ale tak to nejvetsi, co ve flash delej!

thx :D skusim ale to L jak si rikal sem udelal uz asi 500x sem kvuly tomu ani dneska nespal a presto to nejde cfwenabler sem odinstaloval a furt nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu