Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP vs PC


destroy

Otázka

Zdravím,snad jsem to založil správně.

Mám big problém,když připojím PSP k pc nenačte mi vůbec kartu,tak jsem kartu vyndal ,dal jí do čtečky a klasicky se otevře ale když na ní chci něco nahrát automaticky se mi zasekne počítač.Zkoušel jsem to i na notebooku a problém stejný.

Pak u mě byl kamarád který to připojil přes nějaký foto kabel a šlapalo to v pohodě , já tey našel kabel od fotáku,zkusil taky a zase zamrznutí pc...prosím

v čem je problém ? jak vyřešit tento problém ? nerad bych do smrti otravoval kamaráda :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
G3n3s!s jeho karty jsem nezkoušel ale mám i novou kartu a stejně sekne pc...nechápu.

Bizzi jj nastaveno tam je Memory :)

v tom případě je problém v kabelu nebo ve tvym PC - skoč si do města, u lorety v PC obchodu řekni že potřebuješ kabel k PSP měl by stát cca 150 korun...snad i míň...a vlepšim případě si vem PSP sebou ať Ti to tam rovnou zkusej...když nepujde ani novej kabel...tak už fakt nevim :psp: kord když se to s mym ntb a kabelem spojí, a se Tvym prostě ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu