Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Baterie do ovladace


Landa007

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
kdyz jsem se pred nedavnem zajimal, cim napajet LED svitilny, hodne lidi vcetne prodavace v elektru se shodlo, ze nejlepsi jsou Sanyo Eneloop - napr http://forum.grafika.cz/read.php?43,2159046

Ano, moze byt...Eneloop ma novu technologiu, kde nedochadza k samovolnemu rychlemu vybijaniu - cize pri nepouzivani drzia este dlho svoju nabitu kapacitu (po roku este 80%). Aj ine znacky maju tuto technologiu, napr. GP Recyko, BC batteries INFINITE, VARTA Ready2Use, atd.

Kedze hranie na kozole je caste, tak taketo baterie nie su potrebne. Uplne stacia klasicke nabijatelne okolo 2500 mAh - napr. 4 ks v baleni som kupil za 2,99 Eur (1 ks cca. 0,75 E) a doporucujem nejaku kvalitnejsiu nabijacku, napr. IPC-1L (Voltcraft)

http://shop.conrad-sk.com/websale7/?shopid=conrad&act=product&prod_index=201101&gclid=CK3ZtOXUo54CFcQSzAodzTuqlQ

http://www.rkolbabek.com/jomla/elektronika-mainmenu-49/182-nabijecka-voltcraft-ipc-1l-kratka-recenze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja je naopak ocenil, a to hlavne ve druhem ovladaci, ktery jsem pouzival naprosto minimalne a obyc baterky v nem odesly hodne rychle

V takomto pripade je to logicke.

P.S.Raz som si zapisoval vydrz nabijatelnych baterii (Trust 2700 mAh) a bez vibracii mi vydrzali v ovladaci az 73 hodin hrania!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak je to kapacita, takze asi cim vic, tim lip.. ale jsou to stejne teoreticke hodnoty. Ja bych zustal u tech co jsem psal na zacatku, vcetne nabijecky treba toto a jsme porad v tve cenove kategorii.

http://www.cybex.cz/Hardware/Baterie-Akumulatory/Sanyo-MQN04-E-4-3UTG-ENELOOP-nabijecka-+-4x-AA/produkt=860230555/kategorie=17759/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je potrebne si uvedomit, ze nie je nabijacka ako nabijacka!

Clovek niekedy potrebuje nabijat i 1 bateriu, tak u tych co ste mu dali odkazy sa nabija iba do paru (2, alebo 4 bat.). Vyhodnejsie je hladat nabijacky, ktore mozu nabijat aj jednotlivo.

A po dalsie je zname, ze nabijanie nizsou mA je niekedy pre baterie osozne. Lepsie je uz investovat do nabijacky, kde sa to da nastavovat podla potreby.

Ale je mi jasne, ze kazdy si uzna za vhodne, co si kupi a co bude pouzivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja je naopak ocenil, a to hlavne ve druhem ovladaci, ktery jsem pouzival naprosto minimalne a obyc baterky v nem odesly hodne rychle

Ovladač ale žere baterky i když je vypnutej, takže jestly chceš ten druhej používat jen minimálně tak je musiš vyndat. Jinak ti vybije i ty baterie co by si měly energii udžet po delší dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele jestli ti muzu doporucit jednu vec...vykasli se na tuzkovy baterky a nabijecku pac se ti podle me vic vyplati koupit tu dokovaci stanici plus vestavenou baterku primo do X ovladace...ty baterky maj podle me jednu jasnou vyhodu:jsou delany special na joypady na xbox takze si troufam rict ze vydrzi dele a rychleji se nabiji...at me opravi clovek ktery ma osobni zkusenost protoze tohle mi rikal kamarad ktery toto vyuziva...jinak ta baterka special pro xbox stoji kolem 200,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele jestli ti muzu doporucit jednu vec...vykasli se na tuzkovy baterky a nabijecku pac se ti podle me vic vyplati koupit tu dokovaci stanici plus vestavenou baterku primo do X ovladace...ty baterky maj podle me jednu jasnou vyhodu:jsou delany special na joypady na xbox takze si troufam rict ze vydrzi dele a rychleji se nabiji...at me opravi clovek ktery ma osobni zkusenost protoze tohle mi rikal kamarad ktery toto vyuziva...jinak ta baterka special pro xbox stoji kolem 200,-

Tak, ja mam aj akubateriu pre X360 aj nabijatelne AA. Akubateria mi nova vydrzala (bez vibracii) cca. 25 hodin hrania.....dve nabijatelne AA (trust 2700 mAh) az 73 hodin.

Nabijacku AA/AAA vyuzijes v domacnosti aj na ine zariadenia, nez je iba X360 ovladac!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jeste nekdo nejaky napad?

Napad je hlavne kvalitna nabijacka!...IPC-1L - nabija 200, 500, alebo 700 mA (podla zvolenia)...vybija polovicnou mA od nabijania, cize 100, 250, alebo 350 mA...vie aj "refresh" pricom odstranuje "pamatovy efekt" u baterii.

Kup si nabijacku hocijaku, ako ja. Ale potom si kup aj IPC-1L :cheesygrin: Tak co ta vyjde lacnejsie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu