Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP bez software


Denny1994

Otázka

Ahoj,

potřeboval bych poradit.

Mám možnost zakoupit témněř nové psp, ale bez sistému.

Dá se sistém jen tak nainstalovat z místa? abych mohl vyskoušet funkčnost?

Když by to šlo potřeboval bych tam nějakou verzi která jde flešnout abych mohl :psp: :?.

Mohl by mi někdo pomoci. Díky Denny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No pokud tam nemáš sistém tak to fakt nevím.. ale pokud se jedná o systém tak to bude ptákovina, spíše to bude nějaký brick.. stačí nakouknout do tutoriálů pro začátečníky, hned po tom si prostuduj i učebnici čjl

Už dlouho sem psp neflashoval, ale pokud to je furt při starém, tak si uděláš pandoru a na kartu nahraješ firmware a mělo by to šlapat, pokud je to psp 1000 nebo starsi 2000

Pokud je 3000 nebo nove 2000 tak to neber, protože to se opravit nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
téměř nový PSP se nedaj fleshnout, někdo se snaží prodat Ti cihlu :roll:

Takhle tvrdí že psp je starý 3 měsíce ale že se tam snažil dát češtinu nebo nějak tak a posral sistém a od té doby to leží ve skříni (nebo něčem takovým to nevím přesně) ale jinak záručák atd že je vše k tomu že by šlo osobní předání takže bych to nějak vyskoušel... nejde to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

1) Sistem ? Já myslel, že system

2) Pokud je PSP nové, tak má neflashnutelnou desku = brick = reklamace, jinak to nepůjde

3) To počešťování ? Flešnout, mg xD je to flashnout :)

PSP by muselo bejt starší přes rok, aby to šlo opravit pandorou

Lock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No pokud tam nemáš sistém tak to fakt nevím.. ale pokud se jedná o systém tak to bude ptákovina, spíše to bude nějaký brick.. stačí nakouknout do tutoriálů pro začátečníky, hned po tom si prostuduj i učebnici čjl

ok mrknu dík jo a ta čj radši né jsem na češtinu takový poleno že to nemá smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já myslim že nic číst nemusí - jestli má 3004 jako že určitě má, tak nemá neflashnutelnou desku = nemůže mít CFW = když nemá si(y)stém :lol: tak asi to PSP ani nezapne a neudělá si upgrade ani na OFW ani na CFW =jediná možnost bude PSP reklamovat (píše že starý není)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Takže ještě kvuli lidem, kteří si myslej, že jsem to vysvětlil zle nebo neřekl celé (že ano bizzi ..)

To PSP nekupuju, resp. muselo by se dát na reklamaci protože jinak opravit nepůjde jestli-že je nově zakoupené.

Pokud má PSP flashnutelnou desku (kupované před rokem) tak to půjde opravit pandorou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu