Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBreboot


macros

Recommended Posts

Xexmenu je software pro Xbox, ne pro PC, takže se instaluje tam. Xbox nemusíš mít spojený s počítačem, psal jsem "vypalíš na DVD a instaluješ, nebo...".

Takže ještě jednou: Xexmenu se naistaluje do Xboxu. Pak nějakým způsobem (DVD, nebo FTP) dostaneš hru na HDD v Xboxu. Pak už nebudeš potřebovat žádné DVD v mechanice, apod. IMO je ale FTP nejlepší způsob, proč pálit zbytečně, když nemusím?

Záleží také na tom, zda máš flash, nebo ne. Pokud ne, mechanika nepřečte pálená DVD a budeš muset použít to FTP. Pokud ho máš, jde to klidně před DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nemam ho flashnuty ... ale hry tam prej uz sou na HDD jejich tam asi 10 ale nedokazu je tam nikde najit v tom obycejnem xbox menu :D ani nevim estly tam to Xexmenu je treba jo, ale nevim jak ho spustim .....Ja chapu ze to musim mit propojeny ale spis nechapu jak tam spustim ty hry na tom Xku kdyz uz tam jsou, pres to xexmenu ? a to se zapina jak ?

Btw:diky moc za rady ale sem fakt tupec asi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nejsi, jen se v tom nevyznaš, to je celé.

Je možné, že tam hry jsou v podobě "Games on Demand" neboli GOD. Pak se spustí přes "Game Library" v hlavní nabídce Dashboardu. Tam by případně byl i ten Xexmenu, pokud už ho máš.

Já tedy moc GOD podobu her nepoužívám, mám připojený USB HDD, to mi přijde jako lepší možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite nekdo, jestli uz je nejak ve fazy vyvoje, jeslti uz neco vedi o tom, jak to rozjet na novejsich daschboardech??celkem dlouho mi prijde ze tenhle projekt "stoji"..tak jeslti se na to uz vyprdli..nebo jestli se to snazi prolomit..nebo jeslti je to neprolomitelne??

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože to nepatří do složky Games. Má to být ve složce /Partition3/Content/0000000000000000/ na interním HDD Xboxu. A kopíruj tam celou složku, ne jen samotný soubor.

Ve výsledku by to mělo být: /Partition3/Content/0000000000000000/584109BC/000D0000/soubor.

Číslo hry, zde 584109BC, se samozřejmě liší podle konkrétního titulu (zde je číslo pro Raystorm HD).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

programy atd, bud zjistuj az vyjdou na http://xbins.org/ nebo www.xbox-scene.com ale diky tomu ze jsou vytvařeny v Microsoftackym compilatorech XDK, tak je to těžce nelegalni a nedaji se jentak kde za rohom stahnout...

slouží k tomu program xbin(je to anonymni ftp klient), je tam vsecičko http://www.megaupload.com/?d=S5PBGOYU

:) uf sem se zapotil, to budes snad vsecko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a ted potrebuju poradit. Mel jsem vse napajene na desce a pripravene pro pripojeni k LPT a kdyz jsem tema kablikama hybal tak upadnul jeden u diody a vytrhl z desky ten kontakt (oznaceno krouzkem). Takze muj dotz je jestli se to da pripajet jeste nekam jinam a vzit ten signal odjinud nebo jestli jsem to totalne podelal.

post-37137-14687155280714_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu