Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBreboot


macros

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám dva profily: jeden je offline na kterém jdou ty oblečky (který jsem upravil podle toho návodu XUID); druhý profil jsem používal k připojení live než jsem mněl xbox z JTAGem, teť na live nemohu samozřejmě mám JTAG - mně zajimá jak to udělat aby šli ty oblečky pro ten druhý profil co jsem používal na live.

Děkuji

Jo a ještě otázečku, jdou mi pouze jedny oblečky: jsem nahral na HDD xbox assasins oblecky + halo a fable, ale jdou pouze ty assasins, ty ostatní ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dva profily: jeden je offline na kterém jdou ty oblečky (který jsem upravil podle toho návodu XUID); druhý profil jsem používal k připojení live než jsem mněl xbox z JTAGem, teť na live nemohu samozřejmě mám JTAG - mně zajimá jak to udělat aby šli ty oblečky pro ten druhý profil co jsem používal na live.

Děkuji

Jo a ještě otázečku, jdou mi pouze jedny oblečky: jsem nahral na HDD xbox assasins oblecky + halo a fable, ale jdou pouze ty assasins, ty ostatní ne.

XLive profil nahraješ do YarisSwap a pak všechny upravy děláš přes něj DLC,Avatary atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

caute.

chcem sa spytat ako pripojim usb HDD na xbox?mam spraveny jtag ale neviem ho ovladat poradte mi prosim.nemam klasicky xbox HDD ale len externy usb.ale ked ho pripojim tak mi ho nenajde xbox.mam tam kernel 8955 ci aky to je.

takze budem rad ked mi niekto poradi ake programy potrebujem a co mam naistalovat na HDD co do PC a ako to vsetko prepojit.

a potom este kde treba instalovat hry na usb HDD a kde arkadovky a kde DLC.som zaciatocnik v jtag.takze budem rad ked mi to niekto povie aby som nieco nepokazil a neprisiel o jtag.

dakujem za skore odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj chtěl bych sem se zeptat co dělám špatně

ma xbox 360 falcon který ma flash chtěl sem na nej nainstalovat program na spuštení her bez cd - XeXLoader 0.12-ISO

soubor sem normáně vypálil přes clone cd po dání cd do xboxu se mi tam oběví normoně hrát hru kdyš to spustim tak mi to řekne že je špinavý disk,a když to chci nainstalovat neni co v game se nic neoběví to samé u XeXMenu_v1.1.iso. mam verzi 2.0.1888.0:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem se taky odhodlal a je to úplně jednoduchý změnit dash na 12611 ještě bych se chtěl zeptat jestli tohle chápu správně pokud už mám udělaný nový dash tak tam můžu nahrát avatary podle tohoto je to první FAQ píšou že bez toho nepujde ani kinect ale nechtěl bych něco zkasit díky

http://digiex.net/guides-reviews/console-guides/xbox-360-guides/7292-easily-update-your-jtagged-xbox-360-kernel-dashboard-12611-fbbuild-0-11-a.html

Restoring the avatars is simply a case of you running the official Microsoft 12611 update, only do this after you have upgraded to the 12611 dashboard using this tutorial. If you run this on a Jtag with an earlier dashboard you will find that you no longer have a Jtag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu