Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Go - prodejce a spolehliost


Road-Master

Otázka

Recommended Posts

  • 0

hele na to že má 3 pozitivy nic neznamená....může to bejt šmejd kterýmu pošlou 15000 a PSPčka nepošle .....a i tak jestli ti PSP nepošle tak múžeš zažádat aukro o navrácení peněz a to do výše 20000...takže se asik nemáš čeho bát(jen toho aby ti to ubec poslal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
blistere - je to v poho já jsem to PSP koupil ale ted pochybuji o tý spolehlivosti a když mi třeba zboží nezašle a nebude odpovídat na emaily či telefonáty tak s tím mám udělat co?

Jít se oběsit.. nebo se obratit na aukro.. někdy ti to vyplatí a po tom, co nedodržel pravidla, to vymáhají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Peníze dopředu nikdy neposílám.

A to právě ze zkušenosti právě s Aukra kupoval jsem PSP Slim za 2300,- poslal jsem peníze dopředu mimochodem Daná osoba (také holka) měla 23 pozitivních hodnocení říkám není se čeho se bát.

Ale PSP jsem se nedočkal.

Aukro ti nedá nic ! (Pouze další podvodník na trhu)

Spojil jsem se s dalšími uživateli a na apní jsme podali trestní oznámení částka byla vyšíí než 5000,- (dodnes jsme nedostali odpoveď).

A proto nám taky aukro nic nevyplatilo...

Snad budeš mít více štěstí než já. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele když všem nic nepošle je to něco přes 15000,-kč a to už je na oznámení na policii a fotr tam mám známých :-)

To víž, už sou všichni nažhavení až ty s tvým fotrem pudeš na policii.

Probuď se! TOHLE JE REALITA! ..jinak jak už tu zaznělo, počkej si.. ty co to take koupili udělí komentáře.. pokud negativní tak se na to vykašli a prostě jí/mu nic neposílej.. pokud se nemýlím, tak můžeš čekat až 14 dní od ukončení aukce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na hodnocení moc nekoukejte, může bejt solidní uživatel s 0 a může vás podvést uživatel který má přes 1000 hodnocení. To se mi už taky stalo. Jenom teda, až ti to přijde ( jestli vůbec ) tak napiš, přece jenom PSP Go za 3000 se mi zdá až moc hezký ;) Ale napiš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu