Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

42 letý senior a jeho pár retardovaných otázek


LP MatriXus

Otázka

1.Když budu na Live hrát na flash konzoli originálky můžu dostat Ban?:roll:

2.Když dám ze staré Ban konzole HDD do nového Xka bude fungovat a můžu se dostat na svůj starý profil?A jak?:bann:

3.To co jsem nahrál za týden od Banu do Kruhu smrti se mě při novém přihlášení připočte,nebo naskočí skore před Banem?

Díky.:D

Dostal jsem Ban a za týden Kruh smrti.Prokoplé Xko asi nikdo nechce.Ale mám na prodej ovladač/šňůra/ a headset.Dám za 300Kč.

petr.otahalik@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
1.Když budu na Live hrát na flash konzoli originálky můžu dostat Ban?:roll:

2.Když dám ze staré Ban konzole HDD do nového Xka bude fungovat a můžu se dostat na svůj starý profil?A jak?:bann:

3.To co jsem nahrál za týden od Banu do Kruhu smrti se mě při novém přihlášení připočte,nebo naskočí skore před Banem?

Díky.:D

Dostal jsem Ban a za týden Kruh smrti.Prokoplé Xko asi nikdo nechce.Ale mám na prodej ovladač/šňůra/ a headset.Dám za 300Kč.

petr.otahalik@seznam.cz

1. Je dost velka pravdeposdobnost ze ano , je lepsi pockat na new FW

2. Ano bude fungovat ucet se da stahnout a obnovit z Live

3. Pravdepodobne skore pred banem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1.Když budu na Live hrát na flash konzoli originálky můžu dostat Ban?:roll:

2.Když dám ze staré Ban konzole HDD do nového Xka bude fungovat a můžu se dostat na svůj starý profil?A jak?:bann:

3.To co jsem nahrál za týden od Banu do Kruhu smrti se mě při novém přihlášení připočte,nebo naskočí skore před Banem?

Díky.:D

Dostal jsem Ban a za týden Kruh smrti.Prokoplé Xko asi nikdo nechce.Ale mám na prodej ovladač/šňůra/ a headset.Dám za 300Kč.

petr.otahalik@seznam.cz

1. podle toho co jsem četl tak ban nelze dosta za to že je flash mechaniku ale za to že se hrají palenky online ale nevsázel bych na to

2.profil jedině recovery gamertag na xlive u savů nevím někdo říká že mu to jde a někdo zase že prej ne

3. nenaskočí ... gs zůstanou díky recovery gamertag od posledního napojení na xlive(baan se nepočítá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu