Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

AC 2+computer codes


foruman

Otázka

Hojte, všichni kdo hrajete assassina. Nevím zda píši do správného topicu, ale vidím, že je tu spousta nejruznejsích dotazu. Nevím jestli jste už našli nebo nanašli ale každopadně by jstě měli zjistit, že v animusu nejste sami a že nikdo nechal po světe assassin creeda počítačové kody (aby jste je precetli musite pouzit eagle vision). Jenze najít všech 60 kodu je podle mě až skoro nemožný ... a tak se ptám, je někde na netu nějaká gamer mapka všech kodu, nebo dokonce bude možnost koupit si od prodejce map i mapu kodů ? Mapu pokladů a kodexů koupenou mám, ale nic víc zatím nenabízí. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Hojte, všichni kdo hrajete assassina. Nevím zda píši do správného topicu, ale vidím, že je tu spousta nejruznejsích dotazu. Nevím jestli jste už našli nebo nanašli ale každopadně by jstě měli zjistit, že v animusu nejste sami a že nikdo nechal po světe assassin creeda počítačové kody (aby jste je precetli musite pouzit eagle vision). Jenze najít všech 60 kodu je podle mě až skoro nemožný ... a tak se ptám, je někde na netu nějaká gamer mapka všech kodu, nebo dokonce bude možnost koupit si od prodejce map i mapu kodů ? Mapu pokladů a kodexů koupenou mám, ale nic víc zatím nenabízí. Díky

http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=9010046 tady neco je nevim jestli tam je vsechno ale melo by byt jinak staci zadat do googlu assassin the truth a vybehne ti o tom spousta veci !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. kodu neni 60 ale 20

2. kdyz na youtube zadas assassins creed 2 glyphs tak ti vyskoci kompletni navod kde vsude jsou (ja jsem to zatim nepouzil a pouziju jen kdyz uz fakt budu v koncich

3. ty kody najdes vetsinou na nebo blizko vyznamnych budov takze kdyz kolem vsech vyznamnych budov projdes okoli plus prozkoumas ty budovy tak by jsi mel vsechny najit

ja osobně už mám za sebou 16 tech kodu takze zbyvaji 4. nekdy je dulezite i koukat na to jak se ti kdyz vejdes poprve do mesta stavi pocitacove ty mesta v prubehu nahravani treba v benatkach ti to ukaze primo jeden symbol kde je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkus stránku achievement hunter tam si napiš do hledání creed jenom a pak achievement najdi si ty glyphy a má tam interativní mapy jsou tam i videa kde je najdes já uš je vsechny nasel ted hledam vlajky ale ono jde spiš o to je rozluštit a když dáš v menu v AC2 významný budovy tak ti to tam píše kolik jih máš v každym městě a kolik ti jich zbýva a u těch obrazku je to oko tak to znamena ze tam na ty budově je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu