Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Správné držení kytary


Mazwor

Recommended Posts

Ahoj, pořídil jsem si kytaru ke Guitar Hero a Rock Band a pomalu jsem se dostal až na úroveň HARD, kterou jsem dnes začal. Je zde potřeba používat už i oranžové tlačítko. Proto mě zajímá, jak myslíte, že je nejlepší tlačítka mačkat. Napadlo mě přesouvat celou ruku s tím, že se ukazováček přesune ze zelené na červenou barvu a malíček z modré na oranžovou. Pak dvě varianty s tím, že budu mít ruku v klasické poloze a budu přesouvat jen v případě potřeby malíček z modré na oranžovou a nebo bych měl ruku s ukazováčkem na červené barvě a přesouval právě ukazováček podle potřeby mezi červenou a zelenou barvou. Je to možná individuální, možná je to vyzkoušený, jak se nejlíp hraje, nevím. Mě teda nejvíc vyhovuje mít ruku v klasické poloze s tím, že malíček přehazuju mezi modrou a oranžovou, popřípadě i prsteníček, když je potřeba zahrát najednou modrou s oranžovou. Zatím ale hraju jen pomalejší písničky (dnes jsem s HARD začal) a nevím, jak to budu zvládat u písniček obtížnějších. Snad jste mě pochopili, jak to myslím. Co teda ostatní? Jak to vidíte vy? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju na experta a sjíždim celou rukou o jeden fret, ale jen pokud tam neni zelená. pokud tam je zelená tak malíčkem jenomk přesouvám což je docela složitý někdy. to samý kdy hraju na posl 4 a objeví se zelená tak jen přeskočim ukazováčkem na zelenou, případně pokud tam jsou obě krajní tak stejně jako v minulym případě :P rozhodně se neřídim podle nějakýho pravidla, ale jak mi to přijde pod ruku a jak je to pohodlný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju na experta a sjíždim celou rukou o jeden fret, ale jen pokud tam neni zelená. pokud tam je zelená tak malíčkem jenomk přesouvám což je docela složitý někdy. to samý kdy hraju na posl 4 a objeví se zelená tak jen přeskočim ukazováčkem na zelenou, případně pokud tam jsou obě krajní tak stejně jako v minulym případě :P rozhodně se neřídim podle nějakýho pravidla, ale jak mi to přijde pod ruku a jak je to pohodlný

Jasný :cheesygrin:, takže kombinace všeho, co jsem napsal :cheesygrin:. To jsem teda rád, už jen to přehazování mi dělá problém, ale tak hraju první den na hard, takže mi to snad nějak přijde pod ruku. Každopádně díky za radu ;).

Tak ja teda hraju malickem na oranzovy a ukazovacek stridam mezi cervenou a modrou.

Jinak treba na Dragonforce potrebujes obe ruce :D

EDIT: vy hrajete vsichni na ten lefty mode bo co???

Myslíš místo modré zelenou? Jinak by mi to nedávalo smysl. Jinak lefty mode nehraju a sedí to tak, jak jsem psal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm hraju od dubna ;) expert a hard(pisnicky jako visions v rock band 2 :D) a drzim vzdy 4 prsty od cervene k oranzove pokud treba sjedu na zelenou to se mi zda nejlehci, je to o zvyk jak to komu sedne, myslim ze kdo udela zaverecnou zkousku v rock band 2 tutorialech na 5 hvezdicek by mel zvladat vse....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si teprve obědnal včera kytaru na RB a GH ale podle mejch skušeností na kytařě a baskytaře mužu říct že je to naprosto individuální pro každou písničku.

když je pomalejší písnička tak přesouvat polohy a když rychla tak jen pohybovat prtama záleží jakou v nich máte rychlost :D tak ale to přijde časem samo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu