Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Invizimals


pigi96

Recommended Posts

caw chci se zaptat jestli nekdo ma tuhle hru a pokud ano jak to funguje

1) kdyz si hru stahnu muzu si tu past treba vystrihnout nebo to musi byt ta original? :ok:

2) kdyz bych to mel jen ja a nikdo jinej muzu si davat souboje treba proti pociaci? jj JDE

3) abych mohl hrat infrastruckture nebo si vymenovat priserky online musim mit pristup na PSN Musi byt pristup na PSN

predem dekuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hru jsem nehrál.. ale na youtube jsem našel toto: http://www.youtube.com/watch?v=WjxUgAjzXC4&feature=related to možná zodpoví tvojí otázku...

Jestli je to FAKE tak se omlouvám!

jj to jsem uz taky videl ;) ale nemam moznost vyzkouset jelikoz nemam kameru na PSP ale chci si ji porizovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj no nevím taky jsem na tu hru koukal ale myslím že by chtělo to mít origo... kvůli té jak píšeš pasti.. Tak mě to zajmá a jen tak pro spestření bych si ji chtěl pořídit;-)

ja zas tolik penez nemam abych mohl mit kazdou hru origo i kdyz si myslim ze tahle by za to stala nicmene jak se znam tak vyzkousim a stejne si to origo poridim ale nejdriv bych to chtel vyzkouset ;) i kdyz ta past z kartonu by taky nebyla k nicemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky me to zajima jesti by to slo ze bych jen koupil kameru a stahnul hru.....jenze na tomhle videu ma tu past jinou
tady na te nema jeden roh u vnitr toho ctvrece jinak....

tak to uz zas neni takovej problem si obe vystrihnout ale chtel bych vedet jestli to funguje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten invizimalek se ti obevi kdys kameru namiris na jakykoliv tmavy ctverecek.me to teda tak funguvalo.aji sem si z cerneho papiru vystrihl ctverec 20 x 20 taky fungovalo . ale kdys si budes delat tu past tak nezapomen si udelat vedle toho ctverce cernou tecku protoze to udava ten smer.protoze kdyby si to neudelal tak by se ti ten invizimal vseljak otacel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nevite kdybych si koupil original i s kamerou napr tady ----> http://www.top-top.cz/d.426055.SONY_PSP_hra_Invizimals_(PSP)_Camera_Trap_EAS___Hra__kamera__past.html tak to muzuhrat na cfw? nebo bych to musel hodit spatky na ofw ( mam 5.50 gen d3)?? ja jsem umd v mim psp vzivote nemel taky nwm :D jestli to nebude chtit update nebo tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nevite kdybych si koupil original i s kamerou napr tady ----> http://www.top-top.cz/d.426055.SONY_PSP_hra_Invizimals_(PSP)_Camera_Trap_EAS___Hra__kamera__past.html tak to muzuhrat na cfw? nebo bych to musel hodit spatky na ofw ( mam 5.50 gen d3)?? ja jsem umd v mim psp vzivote nemel taky nwm :D jestli to nebude chtit update nebo tak...

to je i s tou kamerou za 1100,-??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady to mas taky http://www.exasoft.cz/sony-psp-hra-invizimals-kamera-trap_d39071.html a dokonce jeste levneji.... tohle je asi nejlevnejsi na aukru nic nebylo :-/

EDIT: ten set je docela levnej ale musis to zase brat ze je to invizimals kamera ta asi nebude zas takova nejlepsi... nwm no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dnes mi pujcil kamos kameru tak sem napisu neco o te hre (spise o tom na co jsem se ptal) takze past jsem si doma udelal a funguje uplne bez problemu :love: hra ma neco jako pribeh takze postupujete a probijite se mezi neco jako "elitu". co me vsak mrzi ze ve hre se nechytaji monstra jak chcete ale je to neco jako ukol :( ale co je fajn ze kdyz se vam zvysi LVL na 5 a invizimal se vam transformuje tak se da chytit znova, bohuzel zatim nemam wifi nainstalovanou abych zkusol to INFRASTRUKTURE takze jak ji nainstaluju tak to popisu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už ji hraju ;) koupil jsme origo za 1000kč i s kamerkou a nejede to dokud neni nainstalovaný SF 6.00 do te doby nejde ani spustit kamerka na foceni.

Ale ke hře, je to dost zábavná a zajimavá hra :) HLavně to chytání, už jsme jich chytil cca 10 a každý se chytá jinač je to sranda :) Kadyž tak bych s někym zahral nebo vyměnil po netu stačí PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu