Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pár dotazů


Jardao

Otázka

Zdravím,

jelikož mám PSP teprve krátce a eště v tom nejsem tak zabehlěj, potřeboval bych odpovědi na pár otázek:

1) můžu já si sám doma (bez toho aniž bych musel něco extra kupovat) z PSP s FW 5.03 udělat 5.50??

2) plánuju koupit novou kartu (8 nebo 16GB) stačí všechno ze staré karty překopírovat, nebo na té nové budu muset něco přenastavovat??

3) zkoušel sem prográmek RemoteJoy a nějak mi to nechtělo fungovat. Existuje nějaká funkční verze pro 5.03 GEN-C??

Díky za jakoukolikv odpověď a prosím nepiště příspěvky typu: "Ježíš ty jsi blb, vůbec tomu nerozumíš!" Ne že by to nebyla pravda, ale touhle odpovědí mi vůbec nepomůžete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.) Pokud máš neflashnutelnou desku (PSP 3000 nebo novější PSP 2000, tak ne) napiš jaké máš PSP ;)

2.) Karta by se měla před použitím naformátovat (settings->system settings->format memorystick)

3.) Existuje obdoba tohohle programu s názvem PSPdisp, vyzkoušej jí ... pro 5.03 GEN neni nic specialně vytvořené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1.) Pokud máš neflashnutelnou desku (PSP 3000 nebo novější PSP 2000' date=' tak ne) napiš jaké máš PSP ;)

2.) Karta by se měla před použitím naformátovat (settings->system settings->format memorystick)

3.) Existuje obdoba tohohle programu s názvem PSPdisp, vyzkoušej jí ... pro 5.03 GEN neni nic specialně vytvořené.[/quote']

Mám PSP 3000, jakou desku to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Flashnout ti to nepůjde, ale jestli máš FW 5.03 tak můžeš hrát ISO/CSO hry pomocí Chickhen a následně 5.03GEN

Takhle teďka hraju, ale chtěl jsem si fw upgradovat na 5.50. No ale spokojím se i s tím co teď mám :)

Díky

S tou kartou:

tu novou naformátuju a to je všecko? Nic dalšího se s ní nemusí provádět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to nejde, protože u deskách v PSP 3000 ještě není prolomeno šifrování a nejdou přepsat soubory ve flash paměti, takže se nedá nahrát plnohodnotný custom firmware jako je právě 5.50 GEN. Můžeš používat jen 5.03 GEN ;)

//EDIT: Kua, to jsem tak pomalej :blink: nebo vy tak rychlý :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě jedna otázka:

Na televizi máme 3 ďoury: červenou

bílou

žlutou

Jakej kabel potřebuju, aby to šlo propojit?? Hledal jsem v e-shopech nějaký, ale připadaly mi nějaký nepoužitelný.

S tou kartou:

tu novou naformátuju a to je všecko? Nic dalšího se s ní nemusí provádět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě jedna otázka:

Na televizi máme 3 ďoury: červenou

bílou

žlutou

Jakej kabel potřebuju, aby to šlo propojit?? Hledal jsem v e-shopech nějaký, ale připadaly mi nějaký nepoužitelný.

S tou kartou:

tu novou naformátuju a to je všecko? Nic dalšího se s ní nemusí provádět?

Tomu se říká AV http://www.playcentrum.cz/tv-av-kabel-psp-slim-450902.htm

Kartu naformátuješ -> vytvoří se ti všechny potřebný složky na kartě, potom na ní nakopíruješ zálohu tý starý karty ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu