Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox live pořád padá


Fryta

Otázka

jelikož už sem psal i do tématu problémy s připojením........a nikdo neodepsal tak píšu sem...neví někdo čím může být že když stahuju tam mi live tak každých 5 minut spadne?? a nebo kdyz hraju tak taky ale to bude asi tim ze este aj stahuju dema...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Když stahuješ dema třeba a zapneš hru, tak se většinou ten download přeruší a potom se zase zapne... Live mi spadne max jen při hraní online a to už musí bejt, tak že nevim kde máš problém...

tak jako ale docela me to sere to si vbc nezahraju :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rychlost stahování 1584 kbit/s

198.0 kB/s

1 MB stáhnete přibližně za 5s

Rychlost odesílání 232 kbit/s

29.0 kB/s

1 MB odešlete přibližně za 35s

Průměrná odezva 13.061 ms

Nejkratší odezva 12.070 ms

Nejdelší odezva 14.641 ms

Ztráty 0 %

a mám to přes kábl...tak nwm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A kabel je jak dlouhý?Je možné, že to bude délkou kabelu ... já mám Xbox zapojený přes router (momentálně) na 7m dlouhém kabelu a než jsem dostal ban padalo mi to taky hodně často (cca. každých 5 minut no :D), když jsem si to hodil na monitor k PC a kabel měřil 50cm, nespadlo to ani jednou.Je možné, že to tím bude, možná mám špatný ten dlouhý kabel ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

po dvou měsících sem se přihlásil na live s dirtem a když se někde připojím a dívám se jak jedou závod tak v pohodě ale jakmile má být další závod tak mi to jede až do té doby něž se načte trať a objeví se taková ta tabulka jak je tam READY pak to spadne podařilo se mi zajet asi 3 závody z 20...neví nikdo proč to tak dělá...s*** mě to...děkuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu