Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP MhuGen Tool v2.0- ještě jednodušší nahození MhuSpeed v3 a 5.03Gen-C vč. OFW 5.03


kissman

Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ehm, můžu se zeptat k čemu to je, když si to musíš připojit k pc? já na psp 3000 dělám přez speed, trvá mi to minutu, nemusím formátovat kartu a nic připojovat k pc... jednoduše řečeno, když mi to padne ráno ve vlaku a chci hrát ve škole hry, tak si to během minutky cracknu a nemusím čekat až budu mít možnost jít na pc... můj názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Znovu upozornuji, ze nejsem stroj a tudiz neposkytuji technickou podporu po ICQ. Sice je v programu uvedene, ale opravdu pro dotazy inteligentnich jedincu. Pro ty ostatnim doporucuji psat na forum, kde muzu poradit nejen ja. Prikladam log z ICQ, ktery jsem nasel po tom, co jsem dnes dorazil z prace k PC. Myslite ze ma pak clovek naladu cokoli resit kdyz mu napisete tohle?

alex1900 (20:56:40 22/01/2010)

cau jsi tu?

alex1900 (20:57:18 22/01/2010)

cau ja jsem si stahl tvuj program na psp aby mi sli iso hry v psp a mam problem

alex1900 (20:57:25 22/01/2010)

poradis my?

alex1900 (20:58:00 22/01/2010)

coo

alex1900 (20:58:50 22/01/2010)

haloo poradis mi???

alex1900 (20:59:46 22/01/2010)

tak napis jestli jo nebo ne

alex1900 (21:01:41 22/01/2010)

tak dik a nevim proc potom davas svojne icq do cti kdys ano neodepises

alex1900 (21:02:26 22/01/2010)

kokote

jen upozornuji ze se nejedna o zadneho 13- ti leteho fakana, ale o 19-ti leteho dospeleho jedince!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

mozna se to nekde uz resilo v jinem topicu ale nenasel sem to sem to novi a nevyznam se tu tak bych to chtel pochvalit je to super vsechno slape ale jedna vec mi vadi a nevim cim to je ale nejdou mi nove hry napr:Tekken 6,Midnight Club LA Remix,God of War Chains of Olympus proste kdyz to zapnu tak to normalne najede bila obrazovka z napisem PSP a pak to zcerna a vypne se to a napise to error a dycky nejaky cisla nevite cim to je a jak to opravit pls?:cry:

a sem si jistej ze se to bude delat i u ostatnich novych her (mam firmware 5.03)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna se to nekde uz resilo v jinem topicu ale nenasel sem to sem to novi a nevyznam se tu tak bych to chtel pochvalit je to super vsechno slape ale jedna vec mi vadi a nevim cim to je ale nejdou mi nove hry napr:Tekken 6,Midnight Club LA Remix,God of War Chains of Olympus proste kdyz to zapnu tak to normalne najede bila obrazovka z napisem PSP a pak to zcerna a vypne se to a napise to error a dycky nejaky cisla nevite cim to je a jak to opravit pls?:cry:

a sem si jistej ze se to bude delat i u ostatnich novych her (mam firmware 5.03)

1) skus v menu PSP dát select vyskočí VSH menu kde je polozka UMD ISO mode a skus tam hodit M33 Driver popřipade když nepujde tak Sony NP9660

2) v VSH menu je recovery menu u CFW 5.03 GEN-C mam pocit ze jsem musel přenastavit v Advanced>Advanced Configuration ty první dve položky na Enabled pak se nekterý hry rozjeli

3) skusit znovu prehrát cely CFW 5.03 GEN-C ale to už tu psal ADMIN

(jinak sorry za moji češtinu xd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) skus v menu PSP dát select vyskočí VSH menu kde je polozka UMD ISO mode a skus tam hodit M33 Driver popřipade když nepujde tak Sony NP9660

2) v VSH menu je recovery menu u CFW 5.03 GEN-C mam pocit ze jsem musel přenastavit v Advanced>Advanced Configuration ty první dve položky na Enabled pak se nekterý hry rozjeli

3) skusit znovu prehrát cely CFW 5.03 GEN-C ale to už tu psal ADMIN

(jinak sorry za moji češtinu xd)

skusil sem vsechno krome chickhen nic nepomohlo zformatoval sem kartu,restore default znova si tam dal MHU a nic dam tam Tekken 6 a hra se mi po PSP logu vipne a napise to The game could not be started (20020148) skusil sem vse co ste mi poradili a nic :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a ted je stim totalne konec jeste vcera kdyz sem MHU dal to slapalo OK teda az na to ze mi sli ty hry co mi sli driv a ty co mi nesli mi stejne nesli ale ted kdyz nahodim MHU tak kdyz zapnu 5.03 GEN C tak se mi PSP jakoby tak divne zpomali zacne s emi klepat obrazovka a kdyz hejbu sipkama je to takovy spomaleny a nic nejde :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu