Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP MhuGen Tool v2.0- ještě jednodušší nahození MhuSpeed v3 a 5.03Gen-C vč. OFW 5.03


kissman

Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak sem asi fakt blbej. Už mám za sebou několik flash PSP i GEN a HEN. Vždycky všechno šlo tak jak má.Je pravda že sem vyšel ze cviku ale tohle nechápu.Mám tu slim 3004 FW 5.03 (modrá barva) a když najedu do obrázků tak obrazovka jen zčerná a psp se vypne. Karta je naformátovaná a setting resetovanej. Tak nechápu kde je chyba.Funguje to na všech psp nebo jsou vyjímky????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejnej problém, že se mi PSP vypnulo a nerestartovalo.

Nakonec se to vyřešilo tím, že jsem při najíždění na obrázky najel tak rychle, že se nestačilo objevit "nápovědní okno" "trojůhelník" a options.

pak už to šlo v pohodě.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepopírám, po 4 hodinách bez výsledku si skutečně dementní připadám. Ještě ráno jsme tam měli MHUSpeed v3 s 5.03 genem, ale jaksi se malému podařilo to vymazat a ten 5.03 gen nemůžu najít, tak zkouším toto. Ale výsledek je nulový. Taky když jsem to stáhla, tak tam nebylo žádný exe, tak nevím,co přejmenovat. Asi to pobaví, ale já se fakt nebavím. Asi prcka zabiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kissman: Tak na ten OFW 5.03 sem udělal ůspěšně,ale mám problém s MhuSpeed ani jedna z variant co uvádíš nejde.PSP mi prostě vypne,vůbec se sám nerestartuje jak by měl.Co dělám teda špatně? Dík

Taky sem měl přesně takoví problém a vyřešil sem to takhle: Musím se nejdřív podívat na JPG obrázek pod mhuspeed, pak teprv najedu do mhuspeed a nechám probliknout obrazovku a psp se restartuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu