Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takže pokud sem si koupil ve středu flashnutý xko, tak by mi to mělo jet i tak ne??? Podle toho, co mi řekli na hrejte.cz, tak to má liteon a LT, takže můžu v poho hrát na xlive??... teda samozřejmě nemyslim ty hry, co ještě oficiálně nevyšly:-D

Co ti k tomu napisat...vies ako to bolo - aj s fw. 1.6 bolo bezpecne na Live :cheesygrin: Nikdy nikto nebude vediet, ze co MS vymysli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti k tomu napisat...vies ako to bolo - aj s fw. 1.6 bolo bezpecne na Live :cheesygrin: Nikdy nikto nebude vediet, ze co MS vymysli :D

tak si myslim, že stejně se tam nedostanu.. xko se nemá rádo routrem a nebo nevim.. budu muset holt hodně zkoušet:-)

ale diky za objasnění, mám xko jenom 3 dny, tak se budu ptát:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

placená verze Ixtreme LT

údajně oficiální verze

teamjungle.png

http://ban-guard.com/ban-guard/Ban-Guard/Ban-Guard.html

Zdroj ixtremelt.com a http://twitter.com/TeamJungle

New message on the twitter of TeamJungle. The so-called unofficial supplier of the ixtreme LT firmware, is now the official supplier of premodded consoles. TeamJungle announced on the 18th of January that this version was incomplete and unsafe. In other words; TeamJungle admits they were selling a incomplete and unsafe version of ixtreme LT???

český překlad:

Nová zpráva o rozechvění z TeamJungle. Tak-zvané neoficiální dodavatel ixtreme LT firmware, je nyní oficiálním dodavatelem premodded konzolí. TeamJungle oznámila na 18. ledna, že tato verze byla neúplná a nebezpečné. Jinými slovy, TeamJungle připouští, byly neúplné a prodej nebezpečné verzi ixtreme LT??

E: dle kurzu = 1元 = 2,836 Kč

takže to stojí 1128 ,- což podle mě není až tak moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu