Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme LT > konec banů


luboss47

Recommended Posts

Zdar tak jsem zvedavej kdy to vyjde,aby jsme zase mohly v pohode parit a nebat se banu.

Akorat je na hvno,ze z toho chce autor vytriskat prachy:

  1. <c4eva+> Ixtreme LT will be available by the end of today. Testing done.No bans yet. Use at your own risk.
  2. <c4eva+> Ixtreme LT will be available by donations only payable to my personal Paypal Account.
  3. <c4eva+> I've worked too damned long to be screwed over any more - I want to get paid, and that is that.
  4. <c4eva+> If you don't like my method, I don't really give a shit because I don't see anyone else working their asses off like I have for the last 3 years for the so-called "scene."
  5. <c4eva+> A Read-Me.html file will be included with the download for a link to donate. Once an acceptable donation is made, you will be e-mailed a key to unlock the .RAR File that will only work on your computer. Everyone must donate, or you get nothing!

//<^KeNnY^>: Aktualizace 25.1.:

Už je uvolněn iXtreme Lite Touch, bohužel zatím jen pro Liteon mechaniky

http://console-forum.net/showthread.php?t=81425 Takže, kdo má Liteon ... hurá za flasherem! :)

Aktualizace 28.1.

iX LT už je téměř hotov pro mechaniky benq

http://twitter.com/TeamJungle

15.6.

Momentálně je nejnovější LT 1.1 pro liteon, LT 1.2 pro benq a LT 1.0 pro Samsung ... stačí sledovat Twitter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Za to mu zaplatí tak jeden člověk, extrahuje rar a vyhodí to na net... Mimochodem to, že to chce zaplatit snad všichni chápou.

mimochodem i verze 1.7 bude bezpečná jen chvíli, zase jí odhalí a zase budou banovat. Co myslíte, že něco vydrží navěky? :-/ Naivní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz by to snad melo bejt na torrentech a rapidshare.

This wonderful new app from C4EVA has made it even easier to hack your drives and make sure you will never be banned. By running this program you will be prompted to insert your DVD Key's and once you have done this it will then generate a custom FW for your Drive. This will make your Drive skip passed Stealth checks and will make your Xbox 360 proned to not be banned. Features -------- -Strict Wave 4-5 compliance! hybrid (modified disks) will boot! -Strict drive speed compliance - 12x only for game discs! -Support for SS V2! -Integrated 0800 for game dumping including SS v2! -Full support for all known game exceptions! eg ddr etc! -One shot boot mode! - allows a one off boot of gamedisc without -stealth/partition checks (will still use stealth), use activate.iso disk to activate each time! -Support for easy drive key/version info cmd, same as liteon! -Strict stealth/wave checking, one shot boot mode will boot wave(x)!

(tomasisko:zdroj xbox-scene)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzkoušeno to nemám, ale myslíš, že kdyby to byl fake, že by to vzal jungleflasher pane změněný ? :-)

Tady neni dulezity ze to vzal ono prepsat par stringu neni problem , oficialne ma vyjit pro Lite-On jako prvni , oficialni zdroje mlci. Necpal bych sem hned vsecno , odkud jsi to vzal , vsadim ze zdroj je torrent , no kazdopadne to zkus nekomu narvat do mechaniky a posli ho na livko :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady neni dulezity ze to vzal ono prepsat par stringu neni problem , oficialne ma vyjit pro Lite-On jako prvni , oficialni zdroje mlci. Necpal bych sem hned vsecno , odkud jsi to vzal , vsadim ze zdroj je torrent , no kazdopadne to zkus nekomu narvat do mechaniky a posli ho na livko :-D

však jsem tu nic necpal, pouze jsem ukázal, co píše jungleflasher. co ti je dneska? klídek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však jsem tu nic necpal, pouze jsem ukázal, co píše jungleflasher. co ti je dneska? klídek.

Mne nic , jsem klidný. Mohl jsi to tu trochu rozvest co tim basnik myslel , nediv se ze ti pak nekdo reaguje na tvoje printscreeny.

Chapej ze vuci tvym zakaznikum to pak nevypada dobre kdyz nevis jestli to je nebo neni. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu