Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zase te DOOM:(


Kapr

Recommended Posts

cau...nevim jak..a proc ale uz me to fakt stve...chci se zeptat jestli nevite proc DOOM 3 a ROE nejde(aspon me)na novejch kartach od ATI...mam ATI HD 4650 a hra se neseka vubec jde uplne krasne...ale po par minutach se sekne a hodi error ze se karta musel restartovat-VPU recovery..a pritom na starsich to jede..(X800GTO a Geforce 7600GT)neni na to nejaky patch nebo figl?celkem me to stve:(

btw:pc sem preinstaloval uplne vsechno novy ovladace..zkousel jsem to i pred pul rokem kdyz jsem mel vlastne jine PC krome ty grafiky..a stejne to blblo...

chyba hry to ASI neni...verzi mam dobrou...grafika je skoro nova s vsechny hry jdou dobre...jen ten DOOM:(

dik za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud-li ti jdou ostatní, náročnější, hry naprosto bez problémů, tak doporučuji navštívit oficiální stránky vývojářů a podívat se na jejich forum, do sekce technických problémů. Pokud svůj problém nenajdeš, tak jim napiš a určitě ti někdo velice hbitě odpoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud-li ti jdou ostatní, náročnější, hry naprosto bez problémů, tak doporučuji navštívit oficiální stránky vývojářů a podívat se na jejich forum, do sekce technických problémů. Pokud svůj problém nenajdeš, tak jim napiš a určitě ti někdo velice hbitě odpoví.

no na ati.com neni nic...koukal jsem ze se to uz sice resilo ale to je skoro 5 az 6 let zpatky se starsima grafikama od ATI...ale novejsi(HD)vubec nic.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doom 3 a ROE maj starej engine a nejspis vyrobci na ati.com nepovazuji tuto hru za dulezitou pro dnesni hrace, aby se s tim zabyvali, tezko rict, leda zkus pouzit nejaky starsi ovladace, jestli to pomuze. Osobne hraju porad Q3 (ne quakelive) (starsi engine jak D3) a slape mi vse bez problemu, mam ATI HD2900 PRO a ovladace: 9-8_vista32_win7_32_dd_ccc_wdm_enu.exe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doom 3 a ROE maj starej engine a nejspis vyrobci na ati.com nepovazuji tuto hru za dulezitou pro dnesni hrace, aby se s tim zabyvali, tezko rict, leda zkus pouzit nejaky starsi ovladace, jestli to pomuze. Osobne hraju porad Q3 (ne quakelive) (starsi engine jak D3) a slape mi vse bez problemu, mam ATI HD2900 PRO a ovladace: 9-8_vista32_win7_32_dd_ccc_wdm_enu.exe

no zase davat starsi se mi nechce...a nevim jestli to pujde...ja vim ze na starsich to jede...ale me ne..celkem skoda..me tahle hra hrozne bavi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Doom 3 moc nebavil...hraju Quake 4 na uvedené konfigurci a naprostá spokojenost

AMD Athlon 64 X2 5000+ /4GB RAM / ATI Radeon HD4670 512MB RAM / 500GB Hdd / TFT LG 22"

Zkoušel jsi na hru najít nějaký UPGRADE či PATCH který by problém s novými GFX řešil?

Quake 4 je neco jinyho to mi jde taky....

co takhle zkusit si pohrat s rozlisenim ?

a to by mohlo pomoct?ja to hraju na 1024:768

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl zato že Quake4 používá vylepšený engine z Dooma3...

EDIT:

Hele zkoušel jsi se pohrabat v rozšířených možnostech nastavení GFW karty? buď přes oficiální od ATI nebo nějakou Gfx utilitu...prostě povypínat pár věcí,zkusit to,zkrátka trošku experimentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak radi Bulicek, zkus si postelovat nejaky nastaveni na graficke karte primo pres ATI konfigurator (ta ikona co ti vyskakuje u hodin:D) treba to pomuze, nastavit tam nejnizsi kvalitu, tim se dost grafice ulevy a treba to pomuze, nebo tak neco.

no zkusit to muzu no :) a s tim rozlisenim taky..ted nejsem doma tak to zkusim vecer a dam vedet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zkusit to muzu no :) a s tim rozlisenim taky..ted nejsem doma tak to zkusim vecer a dam vedet...
na netu se dřív oběvovaly upravené ati ovladače nevím jak ted ale ja sem měl problém s HD 3850 ve hře Crysis a pomohlo mě stáhnout tyto ovladače ... stačí do goolu zadat neoficialní ati driver třeba ti to pomůže a když ne tak odistalovat a vratit oficialy je otázkou 10min :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na netu se dřív oběvovaly upravené ati ovladače nevím jak ted ale ja sem měl problém s HD 3850 ve hře Crysis a pomohlo mě stáhnout tyto ovladače ... stačí do goolu zadat neoficialní ati driver třeba ti to pomůže a když ne tak odistalovat a vratit oficialy je otázkou 10min :)

no ted to jdu nainstalovat tak uvidim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu