Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBReboot vs. Flash


Pete1790

Recommended Posts

Tak přesně tak to mám i já.Mám Xbox od vánoc a nevím co by bylo lepší.DASH mam 7363 take by mi XBR mělo možná jít....ještě snad na desce záleží ale na to jsem se nedíval.XBOX je 9.9.2009 takže ta by mi to mohla jedině pokazit ale také se mi moc nelíbí to pájení do desky a přijít o záruku.FLASH by se snad měl dělat také už bez pajení takže tam je to se zárukou podle toho jaká je mechanika.Já mám práve blbou lite-on a ještě uplně novej xbox takže záruka asi 50 na 50 ale třeba sem to špatně pochopil..je tu toho tolik a někdo říka to a jinej toto a mám v pár věcech gulaš.Kdyby tu byl někdo ochotný,a mohl jsem mu napsat své otázky které by mi zodpověděl byl bych vděčný.Nechci tu lidi otravovat takže jsem nikomu nepsal ani to nezkoušel.Ale když tu bude taková dobrá duše budu rád když se ozve ..třeba na PM.

Zpět k tématu ..XBR je moc pěkná věc ale zatím opravdu v plenkách.... asi je momentálně lepší flash a pak...jestli to vůbec půjde na nových DASH 8xxx a výš tam nacpat XBR.Třeba to bude dělat víc lidí,bude víc zkušeností a XBR bude více vypilovanej.

Těžko říct..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nepochopím , proč každý přemýšlí o tom , že ztratí záruku . Buď si flash nedám a budu kupovat hry za 1200 Kč , a nebo si nechám udělat flash a jedna hra mi vyjde stažená z netu na maximálně 50 Kč. Když si spočítáte úsporu na 10 hrách ( asi 10000 Kč ) tak při závadě na xku si klidně zaplatím opravu bez záruky a nebo lze xko hodit do popelnice , koupit si nové a pořád mi to vyjde levněji než kupovat originálky !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to dejte vědět...jsem zvědavej.....a pořád zůstává že to jde jen do DASH 8xxx?

Prozatim bohuzel ano =(

Já nepochopím , proč každý přemýšlí o tom , že ztratí záruku . Buď si flash nedám a budu kupovat hry za 1200 Kč , a nebo si nechám udělat flash a jedna hra mi vyjde stažená z netu na maximálně 50 Kč. Když si spočítáte úsporu na 10 hrách ( asi 10000 Kč ) tak při závadě na xku si klidně zaplatím opravu bez záruky a nebo lze xko hodit do popelnice , koupit si nové a pořád mi to vyjde levněji než kupovat originálky !!!

Naprostej souhlas.. !! nehlede nato ze u XBR te to nestoji ani tech 50kc =) maximalne jen jednorazove 1000-2000 za poradnej HDD kdyz uz tak uz =) jinka vse ostatni free

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nepochopím , proč každý přemýšlí o tom , že ztratí záruku . Buď si flash nedám a budu kupovat hry za 1200 Kč , a nebo si nechám udělat flash a jedna hra mi vyjde stažená z netu na maximálně 50 Kč. Když si spočítáte úsporu na 10 hrách ( asi 10000 Kč ) tak při závadě na xku si klidně zaplatím opravu bez záruky a nebo lze xko hodit do popelnice , koupit si nové a pořád mi to vyjde levněji než kupovat originálky !!!

Máš pravdu předsedo......musím popravdě jen souhlasit...To víš...mám ho 14 dni no..takže ta záruka mi v hlavě pořád líta.....ale pravdu máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo kdyžtak před odesláním an reklamaci necháš nahrá originální FW nebo brickneš mechaniku a odešleš to když máš dobrýho flashera nepoznaj že v tom nekdo byl

tak to taky souhlas... jenze zaruku u dashe 7xxx ma uz dneska jen hrstka lidi co mely stesti a koupily starsi zasoby... =) ale i tak se zaruku neoplati ubec resit... =) to muj nazor =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou zárukou máte pravdu pánové. Dle mne je XBR revoluční pro úsporu kačen. Ono, když člověk pálí a pálí, tak si ani neuvědomuje, že do toho tay dost narve. Jen mě štve, že v mém okolí se tím nikdo nezabývá.:cry:

u mě taky ne....nejsem sice až tak moc daleko od prahy ale bejt někdo v Benešově tak si chrochtám.

Ctěl jsem si ten flash vyzkoušet a udělat sám ale potřebuju na to udělatko na vyčtení key a to nemám, a možná i jiné věci ....koukal jsem jen na návod na 1.51 a teď je 1.61 a já mám ještě pitomou novou lite-on ...no chytrej z toho nejsem no,prostě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tak to mám i já.Mám Xbox od vánoc a nevím co by bylo lepší.DASH mam 7363 take by mi XBR mělo možná jít....ještě snad na desce záleží ale na to jsem se nedíval.XBOX je 9.9.2009 takže ta by mi to mohla jedině pokazit ale také se mi moc nelíbí to pájení do desky a přijít o záruku.FLASH by se snad měl dělat také už bez pajení takže tam je to se zárukou podle toho jaká je mechanika.Já mám práve blbou lite-on a ještě uplně novej xbox takže záruka asi 50 na 50 ale třeba sem to špatně pochopil..je tu toho tolik a někdo říka to a jinej toto a mám v pár věcech gulaš.Kdyby tu byl někdo ochotný,a mohl jsem mu napsat své otázky které by mi zodpověděl byl bych vděčný.Nechci tu lidi otravovat takže jsem nikomu nepsal ani to nezkoušel.Ale když tu bude taková dobrá duše budu rád když se ozve ..třeba na PM.

Zpět k tématu ..XBR je moc pěkná věc ale zatím opravdu v plenkách.... asi je momentálně lepší flash a pak...jestli to vůbec půjde na nových DASH 8xxx a výš tam nacpat XBR.Třeba to bude dělat víc lidí,bude víc zkušeností a XBR bude více vypilovanej.

Těžko říct..

S datumem 9.9 budeš mít nehacknutelnou verzi desky. Nějaké takové už jsem řešil a je tam typ 6750 - not hack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele teď mě napadlo. Když mi někdo přepájí Xko na XBR, tak potom když budou vycházet nové verze, tak si je už zvládnu nainstalovat sám, ne? To už by se nemělo do Boxu zasahovat.

no když tam budeš mít konektor na napájen na stálo, tak ano. Ale i tak bych ti nedoporučoval to dělat sám.

hej soráč za dva posty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu