Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoct s kontrolou hry v ABXG 360 za odměnu CRD na foru + trocha osvětlení co by být


Fenix1468622475

Otázka

http://www.edisk.cz/stahni/03121/kontrola_abgx360.png_36.62KB.html

Tady mam svuj scen z ABXG potřebuju poradit jestli je hra dobrá nepo poškozená ... používám tenhle program poprvé a za kontrolu a vysvětlení co by nemělo být nabízím první pořádné odpovědi :D 500crd na foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
http://www.edisk.cz/stahni/03121/kontrola_abgx360.png_36.62KB.html

Tady mam svuj scen z ABXG potřebuju poradit jestli je hra dobrá nepo poškozená ... používám tenhle program poprvé a za kontrolu a vysvětlení co by nemělo být nabízím první pořádné odpovědi :D 500crd na foru

Jestli maš 1.61 tak ti to pojede nebo musíš použit activ.iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mužu ho použít pro fw 1.5 ja mam hru patchlou na wawe 2

Uvedom si jednu vec: naco ti je nejaka kontrola v abgx, ked mas fw. 1.5 a s tymto nikdy na Live nepolezies?

Party stiahnutej hry si skontroluj na CRC chybu, ked je vsetko OK, tak rozbalis a iso patchnes na wave2 v "360WavesPatcher" a napalis. Nic viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uvedom si jednu vec: naco ti je nejaka kontrola v abgx, ked mas fw. 1.5 a s tymto nikdy na Live nepolezies?

Party stiahnutej hry si skontroluj na CRC chybu, ked je vsetko OK, tak rozbalis a iso patchnes na wave2 v "360WavesPatcher" a napalis. Nic viac.

mě se nejedná o online hraní ale o tom že sem mynule vypalil tuhle hru a chyběli mi tam textury ... proto sem chtěl vědět jestli je OK jako celek nikoliv po strance online ... tak kontrola je uplně na konci ne jak je tam to checking for anyDVD... jinak píšu že to poprvé kontroluju v ABCGečku nikoliv že tohle moje první hra ...vím co stím dál ... pravě se snažím přijít na kloub tomuto programku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mě se nejedná o online hraní ale o tom že sem mynule vypalil tuhle hru a chyběli mi tam textury ... proto sem chtěl vědět jestli je OK jako celek nikoliv po strance online ... tak kontrola je uplně na konci ne jak je tam to checking for anyDVD

po celej hre ti chybaly textury?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hras to z mechaniky? Tak to radsej instaluj na HDD a uvidis...

To sem právě taky udělal ... a ta hra měla na některých místech chybějcí textury ...

scarecrow: i když se jedná o nějakou chybu Wawe 4 - ja tu hru totižý již patchoval a změnil ji na wawe 2... podle mě pak píše něco o stealu ...ja tu hru rozjel xko ji načetlo ale prostě ta hra měla chyby

LOCK ta hra je nemocná skusím si ji sehnat jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu