Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypálená hra


Lupajs

Otázka

Zdravim . Omlouvam se predem ze zakladam toto tema ale nwm si rady .

Stahl jsem si Assassins creed 2 melo to soubor .iso a soubor .dvd jsem vypalil na DVD+R DL rychlosti 2,4... kdyz sem to vlozil do xboxu tak se mi nacetl obrazek a pak stejne nabidky jako u filmu ( prehrat,pozastavit,apod.)

Prosím nwm si rady :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim . Omlouvam se predem ze zakladam toto tema ale nwm si rady .

Stahl jsem si Assassins creed 2 melo to soubor .iso a soubor .dvd jsem vypalil na DVD+R DL rychlosti 2,4... kdyz sem to vlozil do xboxu tak se mi nacetl obrazek a pak stejne nabidky jako u filmu ( prehrat,pozastavit,apod.)

Prosím nwm si rady :bash:

Dookola tie iste otazky. Aky mas flash?

AC2 je hra s wave4: ak mas flash 1.6, tak pouzi activate iso, alebo hru patchni na wave3. Ak mas starsi flash (1.4, 1.5), tak hru patchni na wave2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem kupoval stejný xbox z HREJTE. Zkoušel jsem vypalovat Avatar a píše mi to, že mam udělat Update (vypálil jsem activate.iso a neupravenou hru) a když jsem to patchnul na wave 3, tak mi to píše taky. Mam dashboard 2.0.7371.0, takže mám si stáhnout update z http://console-forum.net/showthread.php?t=71122&highlight=wave4 (August Dashboard), udělat update a půjde to? Když udělám update, nestane se nic s flashem? A budu tam mít pořád starý savy z jiných her? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky jsem kupoval stejný xbox z HREJTE. Zkoušel jsem vypalovat Avatar a píše mi to, že mam udělat Update (vypálil jsem activate.iso a neupravenou hru) a když jsem to patchnul na wave 3, tak mi to píše taky. Mam dashboard 2.0.7371.0, takže mám si stáhnout update z http://console-forum.net/showthread.php?t=71122&highlight=wave4 (August Dashboard), udělat update a půjde to? Když udělám update, nestane se nic s flashem? A budu tam mít pořád starý savy z jiných her? Díky

Update dashboardu mas tu a nie ten bez avatarov (7,64MB) z augusta :roll:

Copy the Update to a USB Flash Drive

If you don't have an Xbox LIVE account or have a slow Internet connection, using a USB flash drive is a good option.

Note: The USB flash drive must use the FAT32 file system.

Update using a USB flash drive:

  1. Connect your USB flash drive to a USB port on your computer.
  2. Click here to begin downloading the update folder. Save it as "$SystemUpdate_Fall09_8955.zip" anywhere on your computer.
  3. Unzip the File.
  4. Copy the contents from the unzipped folder onto the root of your flash drive.
  5. Safely remove the flash drive from your computer and plug it into a USB port on your Xbox 360 console. If your console is on, turn it off, then back on. The update program will start automatically.
  6. Select Yes, update now. When you see the new dashboard, you're done.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu