Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pomoc s palenim her ??


martansvecxxl

Otázka

zdravim všecki,mam elite s flash 1,61, dash nejnovějši,.vypalovačka lg gsa-h41n,palim na emtec+.každou hru kterou vypalim vložim a objevi se jenom eject??žadne play atd,.palim v imgburn,nebo clone cd,.palim jen. dvd soubor ,nevite co stim???hry jako tekken6,cod3,crash prostě nic nejede :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jak jsem se dočetl na Googlu,tak tato vypalovačka se montovala do PC v r.2007 a byla dost poruchová.Je možné,že nepodporuje dobře vypalování dvouvrstvých médií .Bylo by potřeba koupit novou vypalovačku ( nejlépe LG ).Potom by šly používat i media EMTEC,MEMOREX apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já nevím,proč si někteří myslíte,že vše vyřeší vypalování na VERBATIM.Já jsem nikdy nepoužíval jiné DVD než MEMOREX a nikdy jsem neměl problémy ( a spousta jiných pálí na IMATION , EMTEC ) ,ale záleží na tom,jak kvalitně je DVD vypáleno a potom ho xko vezme bez problémů.To,že xko nebere ostatní značky DVD podle mne ukazuje hlavně na nedobrou vypalovačku v PC ( a v hodně případech se to ukázalo jako hlavní důvod ).Podívejte se nyní na tento typ ( lg gsa-h41n ) na Googlu a myslím,že v tomto případě je to zřejmé.Napiš nám,jak to dopadlo po koupi nové vypalovačky - myslím že to bude zajímat více členů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ANo po nove koupene vypalovacce je bez problemu palit na jaky koliv typ DVD mam new PC a bere mi to vsechny ale pro starsi vypalovacky at uz znackou ci opotrebeni atd si myslim ze jsou dobry Verbatim je to muj nazor a rada nikomu to nenutim delat myslim si ze bude rad za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já nevím,proč si někteří myslíte,že vše vyřeší vypalování na VERBATIM.Já jsem nikdy nepoužíval jiné DVD než MEMOREX a nikdy jsem neměl problémy ( a spousta jiných pálí na IMATION , EMTEC ) ,ale záleží na tom,jak kvalitně je DVD vypáleno a potom ho xko vezme bez problémů.To,že xko nebere ostatní značky DVD podle mne ukazuje hlavně na nedobrou vypalovačku v PC ( a v hodně případech se to ukázalo jako hlavní důvod ).Podívejte se nyní na tento typ ( lg gsa-h41n ) na Googlu a myslím,že v tomto případě je to zřejmé.Napiš nám,jak to dopadlo po koupi nové vypalovačky - myslím že to bude zajímat více členů.

SUPER UŽ JEDE,MAM NOVOU PALIRNU LG A JEDE VŠE,.PALIM NA EMTEC ZATIM VŠE JEDE .,I KDYŽ TEKENA MI TO NECHTĚLO VZIT ,TAK SEM DAL ACTIVATE ISO A JEDE,-TAKŽE ASI NEBUDU MIT FLASH 1,61 :ziped: :cry:,. DIKY VŠEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já nevím,proč si někteří myslíte,že vše vyřeší vypalování na VERBATIM.Já jsem nikdy nepoužíval jiné DVD než MEMOREX a nikdy jsem neměl problémy ( a spousta jiných pálí na IMATION , EMTEC ) ,ale záleží na tom,jak kvalitně je DVD vypáleno a potom ho xko vezme bez problémů.To,že xko nebere ostatní značky DVD podle mne ukazuje hlavně na nedobrou vypalovačku v PC ( a v hodně případech se to ukázalo jako hlavní důvod ).Podívejte se nyní na tento typ ( lg gsa-h41n ) na Googlu a myslím,že v tomto případě je to zřejmé.Napiš nám,jak to dopadlo po koupi nové vypalovačky - myslím že to bude zajímat více členů.

mýlíš se, kamarádovi emtecy mu na konzoli jedou, kdežto mě ne. Háže mi to unreadable disc. Prostě některé mechaniky ti to nevemou. A jestli si myslíš že není rozdíl mezi emtecem a verbatimem, tak to jsi na omylu. Stačí jen vzít oba disky a porovnat je proti světlu. Hned uvidíš ten rozdíl. Můj PS2 taky vůbec nechtěl brát DVD Imation. Takže jsem kupoval pouze Sony nebo Verbatim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když teda tak nepreferovat Verbatimy, jako že s nimi oproti Imation diskům mám o hodně lepší zkušenosti......... třeba zkuste si někdo, kdo máte vypálenou hru na disku Imation, zpět rippnout do iso souboru....

...takže, když je teda nepreferovat, tak by možná bylo dobré, kdyby tady někdo doporučil nějakou mnohými ověřenou a kvalitní DL palírnu.... myslím, že by to tady lidé ocenily.

SUPER UŽ JEDE,MAM NOVOU PALIRNU LG A JEDE VŠE,.PALIM NA EMTEC ZATIM VŠE JEDE .,I KDYŽ TEKENA MI TO NECHTĚLO VZIT ,TAK SEM DAL ACTIVATE ISO A JEDE,-TAKŽE ASI NEBUDU MIT FLASH 1,61 :ziped: :cry:,. DIKY VŠEM

jestli máš liteonku a nemáš úplně nový flash, tak Ixtreme fw 1.61 mít nebudeš... ten je venku cca týden

zkus ten Imation disk rippnout zpátky do pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu