Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

! ! ! S O U T Ě Ž ! ! !


gemi

Recommended Posts

Oleeee, je cas se odtrhnout od TV (btw. muj favortit na viteze je momentalne Argentina) a misto NBA nacpat do meho milacka PES5...koukam ze soutez se rozjizdi, tak taky musim neco poslat.....

:!: Jinak pro vsechny fandy....hodil jsem na FTP a taky na tohle forum novy option file-aktualizace k 1.6.06!!! (od Watsona - verze v2.0!!)

Hledejte odkaz pod "sestavy pro PES5", nebo na FTP-adresar Savy - primo ten option :!:

jj to ze nej favorit bude argentina jsem tipoval uz pred mistrovstvym (dukaz je v topicu o MS)

btw dal jsem haluz gol tak z 50 M a to mam Pro evo jen od vcerejska :)

jo a pak jsem si s ronaldinhem "vykoupal" tri hrace za sebou (za chvili to snad upnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Gemi na kolik se musi hrat hvezdicek?? Nebo je to neomezene???
já hraju na tři, ale nechal bych to na každém.....při 3 * je těžší dát gól, ale hrajeme na nejkrásnější gól a tak je jedno na co hraješ :D

OK, 3* vyhovuje....dal jsem si tam narodni ligu, tak aspon v PSOvi tu Squadru Azzuru vyklepu....prvni zapas proti Saudum z Arabie... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, soutez v plnem proudu a ja na to vubec nema cas... a do toho jeste dovolena.....

PSP je PlayStation Portable - ideální společník na dovolenou! :lol:

To je jasne gemi, ale po navratu uz je po soutezi....to je ten problem. Jinak je jasne ze PSP jede se mnou...u more jeste nebylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasne gemi, ale po navratu uz je po soutezi....to je ten problem. Jinak je jasne ze PSP jede se mnou...u more jeste nebylo :D

Asi soutěž o nějaký týden protáhneme - každý někam jede a nemá čas... Tak u moře trénuj fotbalové parádičky a pak se můžeš pochlubit 8)

PS: chraň PSP před slaným přímořským vzduchem - je to prevít! Tuhle jsem si to vykračoval v anglickém Brightonu po pobřeží, fučák jak hrom a já obdivoval, kterak je okolí krásně ponořeno do mlhavého oparu... Pak jsem si sundal brýle a zjistil, že onen mlhavý opar je zkondenzovaná sůl na mém hledí :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
neělo by to udělat aby se to přehravalo ve windis player media??? já tedka nemam psp (je naoprave):(
asi nešlo...leda to nahrát třeba mobilem nebo kamerou....ale to bych udělal až třeba na finálovou trojku............

jo udeláteto na finale no ikdyž to už možná budu mít psp

kudla taky chci neco poslat (ale ece nemuzu oprava)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
No tak pánové, neblázněte, nestačím ty savy editovat... :lol:

Copak? Moc horko na fotbal? :roll:

Moc horko na vsechno.....a nejak se mi nedari davat goly, ktere bych povazoval za krasne...hahaha. Ale delam co muzu...... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu