Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak na internet...?


MAxA

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Podle toho, co to píše že je za problém, většinou zjistíš CO je za problém :)

1) Jsi si jistý že se připojuješ ke skutečně veřejně přístupnému AP??? Já osobně mám zkušenosti ještě z dřívějška, kdy jsem neměl vlastní wifi doma a chytl jsem na psp nechráněný AP ale nepřipoli jsem se - protože to bylo wifi AP místního providera který má u sebe zaregistrovány všechny mac adresy klientů a pokud já nemám u něj zaplacený internet a nejsem registrován mac adresou není možné se připojit... většinou to hlásilo an internet connection has been occured, IP adress timed out nebo v prohlížeči naskočilo "Nejste registrován, chyba připojení"

2) Napiš co ti to hlásí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je pravda že jsem se přihlašoval na net někomu a PSP píše an internet connection has been occured, IP adress timed out...ale jak jsem byl v restauraci kde wifi je a všichni se přes notebooky na ni připojili ale PSP mi psalo něco v tom smyslu že nemůže najít "hlavní bo" i když jsem měl třeba 80%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No je to možná nezabestečený ale stejně je to placený protožr tvojr MAC nebo IP neni v jejich databzi a tak se nepřipojíš. Ale u těhle věcí člověk nikdy neví

Ale co to plácáš, u veřejných Free WiFi tě pustí bez hesla a anonymně bez jakýchkoliv registrací.

Jinak Maxo: Musíš zkoušet, u tady těch WiFi zdarma nikdy nemáš garantovanou stoprocentní funkčnost. Prostě choď a zkoušej a určitě se připojíš, navíc jak jsi byl v té restauraci a všichni byli na NTB mohla být síť přetížená, většinou když to je zdarma tak to stojí za prd. ;) Pokud chceš vášnivě surfovat na PSP přes WiFi doporučuju klíč nebo svůj AP/Wifi router ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo a taky jsem se pokoušel připojit u známého na jeho domácí wifi a on do svého nastavení v kompu nastavil mou MAC adresu jako že se můžu připoji a stejně zase nějaký problém

Tak to je jiná... Zkus zjistit co přesně ti to píše pak se s tím dá něco dělat. Jinak ať známý na chvíli vypne bezpečnostní šifrování na wifi a zkus se připojit bez hesla. Pokud už ani tak to nepůjde je možné že máš problém s anténou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No,taky jsem si na svý Wi-Fi dal WEP a nešlo mi se připojit...WEP jsem oddělal a připojit se můžu...nechápu to,ale je to tak...BTW signál 100%...Takže signálem to nebylo;-)

Nevím proč to dělá, jediné co vím tak nejnovější a nejbezpečnější wifi šifrování je WPA-PSK2 a to PSP nepodporuje, vždy se mi ten AP zobrazoval v PSP šedě. Jinak na mobilu (Nokia N95) mi nikdy nechce na přístup wifi vzít 10ti místný kód nebo kolik to má, tak shodím heslo a bez hesla už to jde jak po másle. :lol:

během tohoto týdne to vyzkouším a pak tady napíšu jak;)

Jasný informuj nás. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevím proč to dělá, jediné co vím tak nejnovější a nejbezpečnější wifi šifrování je WPA-PSK2 a to PSP nepodporuje, vždy se mi ten AP zobrazoval v PSP šedě. Jinak na mobilu (Nokia N95) mi nikdy nechce na přístup wifi vzít 10ti místný kód nebo kolik to má, tak shodím heslo a bez hesla už to jde jak po másle. :lol:

No to nejnovější máme na škole a tam to mám taky šedě(Not supported),ale tady jsem dal jen obyčejnej WEP a stejně nic...Je to nějaký pošahaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu