Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NBA Live 10 - sezona


KuKu

Otázka

Zdar,

nevite prosim jak se v tyhle hre da hrat normalni sezona bez potreby pripojeni na internet? V menu sem totiz nasel pouze DNA season a ta vyzaduje pripojeni na Live.. To ale nepouzivam a myslim, ze hra to nekde ma, jen to nemuzu najit. Dale se chci zeptat kde je practise mode kdy si vyberu hrace a jsem sam pred kosem... Samozrejme, je tam to rozcvicovani pri loadingu, ale to mi nestaci.

Jestli ani jednu z veci na ktery se ptam nema tak je to jedno velky minus. Jinak jsem s hrou celkove spokojen.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Není to v Dynasty mode ? Tam procházíš celou sezónou, nastavuješ si případný fantasy draft atd atd. To by Ti mělo stačit. A to jsem hrál i bez připojení na Live (resp po banu :) )

V tomto módu zároveň máš tréninkový kemp jehož součástí je spousta cvičení který Tě hru naučí ovládat.

Pokud chceš "jen tak blbnout pod košem" tak stačí po spuštění hry počkat až se vše načte, během toho ti běží ta animace jak do haly přichází LeBron s rukama nad hlavou, popládá se Dwightem atd. a potom NEZMÁČKNEŠ !! start. ... Díky tomu zůstaneš v tý hale, vyzmeš si hráče a blbneš si.

Pokud bys start přece jenom zmáčknul, tak tím se ti otevře hlavní menu hry a teď nevím, jestli z něj se jde nějak dostat zpět a nebo jestli je potřeba teda případně pustit hru znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu