Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Média pro vypálení her na X360


Road-Master

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak sem si koupil Emteci ... vypalil sem na ně : Bioshock 2( uplně fpořádku , sice o trochu delší loading a pozdější doostřování textůr ae jinak šlapalo ) , Borderlands(stejné jako Bioshock,delší loadingy a doostřování textůr ve hře) pak jsem vypálil GTA IV Story from L.C .... a pokáždé zhruba po 3 minutách hraní nebo po rychlejší jízdě ve hře začalo DVD v Xboxu divně hrčet .... vždy zhruba po 10 sekundových inervalech.... hra běžela dál ... nic se nedělo jenom prostě z DVD romky v xboxu byl slišet hroznej bordel jak kdyby to DVDčko vyskakovalo z Romky.... Tak sem si řek že už to není možný hrát při takovým rámusu tak sem vyndal DVD a začal sem porovnávat s verbatimkami... hned na první pohled bylo GTA DVD asi zhruba 2x tak tlustší než verbatim.... pak sem si všiml při pohledu zbohu na přůřez byly na povrch výstupky .... tak sem si vzal Bioschock 2 na Emtecu a tak sem zjistil že i ten je tenčí , zboku měl sice taky pár výstupku ae nebyly tak znatelné jako na GTA tak sem vzal balík DVDček (Emtec) a začal sem kontrolovat DVD po DVDčku a našel sem tam 4 z 10 které byly tlustší a po boku měli tyto výstupky .... takže zas tak kvalitní to nebude.... prostě Verbatim je pro mě záruka kvality..... i když je dražší tak je jistota že žádné DVD z balení nepříjde na zmar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The_Game_Czech, kvalitny je Maxell a pritom lacnejsi nez Verbatim. Do Emtecu by som nesiel.

Kup si HDD a hry instaluj.

Díky , určitě zkusím .... HDD nemůžu ptže za A) nemám HDD :D , B) mám Ban , C) mám novější dashboard takže nemůžu používat ty hry na zpouštění z HDD nebo flashky... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky , určitě zkusím .... HDD nemůžu ptže za A) nemám HDD :D , B) mám Ban , C) mám novější dashboard takže nemůžu používat ty hry na zpouštění z HDD nebo flashky... :(

Za "c" nema nic spolocne s hranim z HDD. Treba kupit HDD a urobit na zabanovanej konzole unban HDD a hras z HDD, samozrejme s vlozenym DVD s hrou v mechanike, ktora je "off".

Nacitavanie z mechaniky pocas hrania je hlucne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za "c" nema nic spolocne s hranim z HDD. Treba kupit HDD a urobit na zabanovanej konzole unban HDD a hras z HDD, samozrejme s vlozenym DVD s hrou v mechanike, ktora je "off".

Nacitavanie z mechaniky pocas hrania je hlucne.

může to být normálně HDD na xbox 360 ? nemusí to být jiný externí HDD??... nedá se nějak uděat abych tam to DVD vůbec nemusel dávat a smažil jen z HDčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeanes, to kazdy preferuje...otazka je v tom, ze za aku cenu chces kvalitu :cheesygrin: Vyse 2 roky jedine Maxell a ziadny problem a cena je o dost nizsia. Aj o tom sa tu bavime...ale koniec koncov je to na kazdom, nech si kazdy kupuje co len chce :cheesygrin:

Pokud by někdo chtěl tak se všichni můžeme složit na poštovné a udělat objednávku Maxxel DVD a každý bude spokojen kdyžtak napište PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám nad hlavou asi 150 Prázdných Verbatim DL DVD jinak hry vetsinou philips,verbatim tak nejak kolem 50 kusu a vse slape jen IMATION sem koupil 10ks pack a ani jeden nejel nasralo me to tak kdyz tam zbylo 5 disku zajel sem to reklamovat :D :D po vypalovani na dl dvd v servisu czc haje nesel ani jeden a rekly tohle se stava daly mi papir a mohl sem si vzit s doplatkem verbartimy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušel 2x 10ks Emtec a v pohodě říkám si dobrá úspora, ale pak jsem koupil zas 2x 10ks a docela hodně jsem jich vyhodil vypálil jsem ten samej img na verbatim a v pohodě. Takže kupuju radši verbatimky než abych riskoval špatnou serii Emtecu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel mi email od alzy s nabídkou slev a náhodou je tam i toto : http://www.alza.cz/maxell-dvd-r-double-layer-printable-8x-10ks-cakebox-d155967.htm

Jedná se o DVD MediaRange, to slyším prvně, pokud má někdo zkušenosti s touto značkou ať se o ně s námi podělí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel mi email od alzy s nabídkou slev a náhodou je tam i toto : http://www.alza.cz/maxell-dvd-r-double-layer-printable-8x-10ks-cakebox-d155967.htm

Jedná se o DVD MediaRange, to slyším prvně, pokud má někdo zkušenosti s touto značkou ať se o ně s námi podělí ;)

to by me taky zajimalo, hned bych sel do nich..verbatimky jedu jediny uz dlouho, kvalitka, a je to hezky, bych vsechny hry na jednom mediu,ale cena skoro dvojnasobna, nic moc...)

imation, za sebe rovnou rikam, tak dobry na pivni tacky,s jinyma zkusenosti nemam..nej problem mam ted pri paleni avatare, uz dvakrat a nevim co to, xko nebere vubec,,,jen OPEN TRAY a nic vic..muze bejt vada ceho? kdyz ostatni hry to bere..abgxko to iso projela naprosto v poradku...netusim vubec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu