Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Média pro vypálení her na X360


Road-Master

Recommended Posts

mam 70 her , kolem 30 sem palil svaroj . bilance ani kus spatnej ixko mam 3 rok . kdyz vytahnu neco starsiho (deat rising , GoW ) vse v klidu slape. je to individualni . jo a nez sem vypalil poradne svoji 1 hru tak sem zmrvil kolem 20 dvd dl verbatinek . a to jenom kvuli tomu ze "palit se musi jenom na verbatinky " takze dik ja zustanu u emtececek za 20 kus . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Používal jsem media Philips,Imation,Maxell a teď jsem zkusil i Primeon http://obchod.bscom.cz/media-dvd-r-dual-layer-primeon-10-ruznyc_d69156

Všechny používají výrobce "Ritek".Zkoušel jsem i různý Xbox mechaniky Liteon,Benq,Hitachi.

Mám vypálených asi 100 dvd a po cca 2letech absolutně bez problémů.

Až někdo vyzkouší ty media "MediaRange" tak dejte vědět,docela mě zajímá,jestli budou fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na xbox mechanikách nezáleží ! Já tvrdím že vše záleží na tom jak je dobře vypálené DVD vypalovačkou počítače , potom xbox vezme všechny značky . A ty jsi mi to vlastně potvrdil také .Používám MEMOREX ( http://www.prodejdvd.cz/detail-zbozi/1150-dvdr-memorex-8-5gb-double-layer-8x-10cake/

za 17 Kč ) už třetím rokem a naprosto bez problémů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jestli záleží na mechanikách, ale dřív jsem zkoušel i dvd Traxdata a mech. Benq je prostě nepřečetla a ostatní mech. v pohodě.Možná to byla jen náhoda.Ještě jsem zapomněl dodat že na výše uvedený media pálím zásadně rychlostí 4x.Vypaluji na dvd palírnách Samsung v notebooku a SonyNec Optiarc na stolním pc.Nějak nevidím důvod proč stále používat jenom Verbatim ,když ostatní značky fungují stejně dobře a co je hlavní jsou o dost levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 70 her , kolem 30 sem palil svaroj . bilance ani kus spatnej ixko mam 3 rok . kdyz vytahnu neco starsiho (deat rising , GoW ) vse v klidu slape. je to individualni . jo a nez sem vypalil poradne svoji 1 hru tak sem zmrvil kolem 20 dvd dl verbatinek . a to jenom kvuli tomu ze "palit se musi jenom na verbatinky " takze dik ja zustanu u emtececek za 20 kus . :)
ěé

tvl jak si mohl zkurvit 20 dvd DL:roll: ja kdyz sem palil prvni hru na xbox tak sem ji vypalil dobre:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem si tedka místo plusových verbatim DL oblíbil ... Verbatimky Minusový ... daří se mi na pálit bez strát a na poprvé co se u plusek a mý vypalovačky říct nedalo ... a díky zdejším tutorialům to není zas tak těžký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ěé

tvl jak si mohl zkurvit 20 dvd DL:roll: ja kdyz sem palil prvni hru na xbox tak sem ji vypalil dobre:cheesygrin:

takze za :

A)jak vydis xko mam 3 roky , jak dlouho vypalujes ty?

b)v ty dobe bylo jen malo indicii na nejaky fora (kdyz ti nekdo neporadil vedel jsi hovno )takze co zkusis to zkurvis ! nebo ses takovej mistr ze vypalis hru na PS3 a bude fakat ? !!!!!!!! jestli jo ses borec! jinak blbec !

:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vypalovačce záleží hodně. A nejen u pálení her na Xbox, ale třeba i u audio CD... Když máš kvalitní palírnu tak na médiích tolik nezáleží. Vzhledem k tomu, že kvalitní palírná se dá sehnat do litru, tak se určitě víc vyplatí investovat do ní a pálit si na média, který jsou zrovna v akci dle libosti, než tupě a dokolečka kupovat ty nejdražší.

Já sem rovnou koupil nejlevnější Emtec a na vypalovačce v noťasu Lenovo, pálení 2,4x a všechny fakaj. Když si budu chtít zálohovat fotoalbum, tak to asi nedám na Tesco DVD, protože ho budu chtít mít třeba 50 let, ale u hry, kterou stejně dopařim za měsíc mi je to stejně u prdele. Taky to chce trochu myslet než tady 50x psát Verbatim je nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedině werbatim to je kvalitka a pár kaček za kvalitu se vyplatí.nechápu jak nekdo muže zmrvit páleni to zvládne i moje stará přečtu postup a pálim nic složitýho.

tak pocitam, ze to neni o tom, ze to nekdo neumi, ale na mediich opravdu zalezi. Vypalovani se mi kolikrat nedokoncilo, nebo pak disk xko nenacetlo...mas sice sikovnou starou.) a taky pravdu v tom , ze verbatim je kvalitka. Jenze taky si nechaj nejvice zaplatit, a to neni to prijemny. Sam mam pro vlastni potrebu hodne desitek her, a kdyz pocitam, ze to mohlo bejt za pul ceny...proc brat jen verbatim. Jen me stve, ze nemam alzu u ruky,a s postovnym mi to zase tak levneji nevyjde u jinych znacek, pokud bych nebral sileny mnozstvi..alespon dobry vedet, po cem sahnout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja mam asi citlivejsi masinu, koupil jsem ted emteky v tescu a hruza , z 5 mam 4 v prdeli, jednou se prerusilo paleni, a 3 mi nejdou precist, to mam xko zanovni..budu vvernej verbatimce, nebo jeste zkusim ty jiny media z alzy, ale tescu se vyhnete obloukem, buh vi co maj za varky tam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho , co píšeš - že ti to nešlo v xboxu spustit a hlavně že i v počítači se přerušilo pálení je jasně vidět , že to není mediem ale je to vypalovačkou v PC . VERBATIM je kvalitnější , tak ho ještě tvá mechanika zvládne vypálit . Jiná media ani nemá cenu zkoušet , bude to to samé . Kup si novou vypalovačku a budeš moci vypalovat na všechny media bez problémů . je to vyzkoušené !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No já jsem toho sice zatím moc nenapálil,ale mám slabší smažírnu tak beru verbatimky...

Nikoho do toho nenutím, ale za 25 KČ mít hru je pořád o dost levnější než třeba za 1300,- ;-)

a myslím že je zbytečné se dohadovat co je nej... stejně si každý vybere to svoje...

Jedno je jasné... VERBATIM jsou nejkvalitnější a ta cena není něják extrémně vysoká (Pokud nekupujete v TESCU a podobných hnusech)...

Pořád máte ušetřený litr na hře :-D na druhou stranu neříkám, že mít lepší palírnu, nezkusil bych alternativu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu