Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Média pro vypálení her na X360


Road-Master

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja palim na verbatimy a vse vpohode....chtel jsem zkusit alternativu ze bych mohl usetrit na tech dvd ale tak jsem si rekl ze koupim jine dvd za +- 200 Kč a nepujde ani jedno tak si radsi priplatim 60 Kč na verbatimy o kterych vim ze pujdou urcite

Vies ako to je. Ked 2 roky pouzivas nejaku znacku a nie je to Verbatim, ktora je napr. za 0,75 Eura bez obalu (pred 2 rokmi asi za 1,20 Eura) a funguje aj po 1,5 roku, tak sa da usetrit dost :cheesygrin: Maxell...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vies ako to je. Ked 2 roky pouzivas nejaku znacku a nie je to Verbatim, ktora je napr. za 0,75 Eura bez obalu (pred 2 rokmi asi za 1,20 Eura) a funguje aj po 1,5 roku, tak sa da usetrit dost :cheesygrin: Maxell...

to bych chtěl hrozně vidět ten Maxell jak ti funguje dva roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyfasoval sem neco pres 75 dvd dl od verbatim a spokojen predtim sem kupoval taky je po kusu 25 za kus zkusil sem i jiny myslim maxell taky dobry ale verbatim to je proste pojem v tomhle tematu

Mne nejde o pojem, ale ci mi na konzole to medium funguje :cheesygrin: A ked ano a je lacnejsie, tak nevidim dovod kupovat drahsie media.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nejde o pojem, ale ci mi na konzole to medium funguje :cheesygrin: A ked ano a je lacnejsie, tak nevidim dovod kupovat drahsie media.

Tady se nikdo nebaví o pojmu Verbatim. Jsou to prostě nejspolehlivější média v tomto směru. Jsou odzkoušeny mnoha uživateli a řeší se to tady POŘÁD DOKOLA ! Nevím co více by jsi chtěl slyšet........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych chtěl hrozně vidět ten Maxell jak ti funguje dva roky

Pred chvilou som vyskusal nainstalovat hru Bioshock napalenu na MAXELL (vyrobca RITEK) pred 26 mesiacmi na napalovacke LG GSA-4163B:

http://www.diit.cz/databaze-rekorderu/dvd/lge/gsa_4163b.html

Za 8 min. bezproblemov nainstalovany Bioshock (velkost 4.7 GB) na konzole vyrobenej v sept.2007 s mechanikou Benq (FW 1.2) a pouzivany od novembra 2007.

Takze zhrniem, nielen Verbatim je iba to "jedine kvalitne medium" :) A usetril som nemalo peniazkov oproti Verbatimkam! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred chvilou som vyskusal nainstalovat hru Bioshock napalenu na MAXELL (vyrobca RITEK) pred 26 mesiacmi na napalovacke LG GSA-4163B:

http://www.diit.cz/databaze-rekorderu/dvd/lge/gsa_4163b.html

Za 8 min. bezproblemov nainstalovany Bioshock (velkost 4.7 GB) na konzole vyrobenej v sept.2007 s mechanikou Benq (FW 1.2) a pouzivany od novembra 2007.

Takze zhrniem, nielen Verbatim je iba to "jedine kvalitne medium" :) A usetril som nemalo peniazkov oproti Verbatimkam! :D

No zkusím ty Maxelly až je někde uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč se řeší stále stejná otázka : VERBATIM a nebo jiné značky.Je pravda,že VERBATIM je spolehlivá značka a kdo má horší vypalovačku v PC,tak je to pro něj řešení . Ale pokud je dobrá vypalovačka,tak xko vezme i jiné značky bez problémů.Já používám už tři roky MEMOREX a dokonce i ze starých her jdou udělat přes ImgBurn ripnutím znova kopie ( mám to odzkoušené Romiiku - ne že to už hází chyby ).Takže nejlepší je vyzkoušet několik kousků a pokud to jde,tak lze dělat i na jiná DVD bez problémů.Není potřeba platit za značku dvojnásobnou cenu jenom proto,že se VERBATIM vychvaluje.Jestli je někomu jedno,za kolik VERBATIM kupuje,tak ať si je kupuje , ale nemusí ostatní přesvědčovat,že jedině VERBATIM a nic jiného .Myslím že spoustě členů fora to jedno není,kolik za DVD zaplatí a proč je tedy od jiné značky odrazovat ? Ale jak už bylo řečeno - je potřeba to zkusit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám Verbatim na vše a nic jiného bych nepoužíval... :lol:

Ked nemas problem dat o nieco viac penazi skoro za to iste, tak to je v poriadku.

Ale ja som pred vyse 2 rokmi sondoval ceny a media...vyskusal som par Maxell, ktore boli lacnejsie ako tvoje Verbatim a zostal som pri nich az doteraz a nemal som a nemam s nimi ziadny problem. Za 2 roky som usetril nemalo penazi na mediach voci napr. Verbatimkam. Ale ako pisem, je to na kazdom, co chce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu