Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3.40 OE-A Videa


Molda22

Otázka

Kde mám dávat filmy atd na CF 3.40 OE-A. četl jsem že mají být ve složce VIDEO na rootu. Tak jsem to udělal ale všechny jsou "unsuported data"

takže kam s nima?

Mimochodem behem Dg a UG se mi ve složce game-memory stick objevili corrupted data a maji 18 MB. mužu to smazat?

a můžu smazat instalaci FW 3.40 OE-A TA082 idstorage change a psp update ver X.YZ z karty přimo v psp?nebo to tam musím nechat?nebo to musím smazat přes PC? jsou to de*ilní otazky já vím,ale chci mit jistotu že nic nepokazím.díky moc každému kdo odpoví

EDIT: já věděl že nemám měnit FW a mám zustat na 2.71!!! Videa mi nefungujou, hry taky ne. ted jsem zkoušel Virtua Tennis 3, který má běžet od FW 3.03 a nespustím to,objeví se mi "The game could not be started - (80020321)

pomůže mi někdo hodný?

nebo se mám smířit s tím že 3.40 OE-A je na dvě věci? :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
80020321 - V mechanice není UMD - vloz si do PSP nejaky umdcko ;)

díky ;),ale neubráním se smíchu. tak proč se píše že od FW 3.03 a výš (nebo 3.30 a výš ted si nejsem jistý) není potřeba UMD v mechanice když to není pravda?

vysvetli mi to někdo?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nabuduce citaj topic Pro Zacatecniky a taktiez citaj medzi riadkami ...

tak topic pro začátečníky znám skoro nazpamět,a nic o FW 3.40 tam není a problémy na ktere jsem se ptal tam napsany nejsou. je tam napsano pouze že od FW vyššího než 3.03 nebo 3.30 není třeba UMD v mechanice a taky že videa se dávají do složky VIDEO na rootu. a pokud se tam o tom někdo někdy bavil,tak promin,ale ačkoliv se snažím to číst,tak všechny příspevky přečtené mít nemužu a prostě jsem na ten problem nikde nenarazil.

jsem rád že se tu najdou lidi co rádi poradí :) a za to jsem jim vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak topic pro začátečníky znám skoro nazpamět,a nic o FW 3.40 tam není a problémy na ktere jsem se ptal tam napsany nejsou. je tam napsano pouze že od FW vyššího než 3.03 nebo 3.30 není třeba UMD v mechanice a taky že videa se dávají do složky VIDEO na rootu. a pokud se tam o tom někdo někdy bavil,tak promin,ale ačkoliv se snažím to číst,tak všechny příspevky přečtené mít nemužu a prostě jsem na ten problem nikde nenarazil.

jsem rád že se tu najdou lidi co rádi poradí :) a za to jsem jim vděčný.

V topicu pro začátečníky je hned v úvodnim příspěvku, co máš dělat když ti to vypíše tu chybu 80020321

A kam dávat videa píše bulk u svýho uploadu filmů na psp ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu