Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ticha mechanika


Jace

Otázka

Vcera mi prisel XBOX360 Arcade a hned pri rozbaleni z nej vypadla jakasi cerna umelohmotna kruhovita cast. Kdyz jsem do nej vlozil prvni disk, zacalo ho to doslovat porcovat. Ta cast byla nakonec z mechaniky a drzela magnet a disk na miste.

Jelikoz na reklamacnim me doslova poslali do prdele, rozhodli jsme se s bratrem to otevrit. Nakonec jsme to dali dohromady, i kdyz prisli o zaruku.

Xbox bezi, je tichej a mechanika ok, ale kdyz do ni dam disk, ten hluk mi celkem vadi. Nevite nekdo naky dobry tipy, kde na netu sehnat tichou mechaniku? Co jsem tu cetl, musi to byt 8x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Vcera mi prisel XBOX360 Arcade a hned pri rozbaleni z nej vypadla jakasi cerna umelohmotna kruhovita cast. Kdyz jsem do nej vlozil prvni disk, zacalo ho to doslovat porcovat. Ta cast byla nakonec z mechaniky a drzela magnet a disk na miste.

Jelikoz na reklamacnim me doslova poslali do prdele, rozhodli jsme se s bratrem to otevrit. Nakonec jsme to dali dohromady, i kdyz prisli o zaruku.

Xbox bezi, je tichej a mechanika ok, ale kdyz do ni dam disk, ten hluk mi celkem vadi. Nevite nekdo naky dobry tipy, kde na netu sehnat tichou mechaniku? Co jsem tu cetl, musi to byt 8x.

Nechápu jak tě na reklamaci mohli poslat do prdele, to je nějaký nesmysl ne ? Proč jsi přišel o záruku, co jsi s tím provedl ? :cheesygrin:

Instaluj na HDD a bude mít tišší mechaniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kupoval jsem to na alze, kde pry reklamace na xbox vyrizuje servisni oddeleni xboxu. A tam mi zas zenska rekla, ze je to nesmysl a ze se mam obratit na alzu. A pak me to prestalo bavit :)

Rozebral jsem to a nasadil ten cernej nesmysl zpatky na misto, ale pritom jsem samozrejme musel porusit pecet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kupoval jsem to na alze, kde pry reklamace na xbox vyrizuje servisni oddeleni xboxu. A tam mi zas zenska rekla, ze je to nesmysl a ze se mam obratit na alzu. A pak me to prestalo bavit :)

Rozebral jsem to a nasadil ten cernej nesmysl zpatky na misto, ale pritom jsem samozrejme musel porusit pecet.

To ses teda nechal pěkně odbýt. Seš blázen, opravovat si úplně nový xbox... bych jim ho tam otřískal o hlavu.

Každopádně, kdyby jsi do toho nešťoural, reklamaci by ti dle zákona MUSELI uznat. Fakt ses nechal úplně odbýt a narazil jsi zřejmě na nějakou krávu, ale vyreklamovat konzoli, která je rozbitá ihned při vybalování z krabice prostě musí.

Pečeť se dá sundat i bez jakékoliv známky porušení ;) trošku jsi se s těmi kroky unáhlil, aby tě to časem nemrzelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uplne odbyt jsem se nenechal, vsak jsem provolal hodinu total na obe strany, ale jediny realny reseni z toho vyplyvalo, ze bych na ni pak mesic musel cekat, na coz jsem dost netrpelivej (a ze od toho alza dava ruce pryc).

Mam tady SF4, arcade stick od Madcatz a chci uz zacit trenovat :)

když bys nahlásil reklamaci přímo na xbox.cz podle svého seriového čísla, tak by ti pro to přijeli a třeba do 10-ti dnů si již měl novou konzolku !

ale chápu, když chce člověk hrát a nechce čekat, to je jak droga :cheesygrin:

jinak Alza.cz od toho nemůže dávat ruce pryč, pokud se obrátíš s reklamací na ně. Musí jí přijmout. S tímto jejich postojem jsi mě celkem překvapil... mají dobré reference

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu