Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prasklý DISPLAY (PSP Slim) opravi nekdo ??


gatuso13

Otázka

Čau chlapy, mam problém spadlo mi PSP (Slim) a rozbil se mi display, našel by se nekdo poblíž ČESKEJCH BUDEJIC kdo by mě to spravil ?

Pozn.: Když ho zapnu dioda svítí normal zeleně a v MENU slyšim zvuk normalně když klikam.

FOTO ZDE -> http://s2.imgupload.cz/img/138126/y7WVU/DSC00109.JPG

:arrow: Pište zde please nebo na ICQ 565 799 074

Samozřejmě vše zaplatím (součástky + práci)

Předem velmi děkuji !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj.Mrkni na youtube je tam mraky návodů a zase tak složité mi to nepřijde viz.

Slim:

na pravé straně youtube je dost jiných ukázek

Fat:

a náhradní display koupíš třeba na aukru http://aukro.cz/item869618767_lcd_display_sharp_pro_psp_2000_slim_novy.html

Na aukru se mi hodněkrát stalo, že tam někdo prodával třeba rozbité PSP s funčnim displayem , analogem, dobrou baterkou a vydražilo se třeba za 950,- prostě nešlo zapnout a dotyčný to nechtěl řešit nějakou opravou a bylo pro něj jednodušší ho prodat.Tak pokud by si měl hlouběji do kapsy a extra si nepospíchal tak si můžeš na něco počíhat .o)

Pokud máš alespoň trochu šikovné ruce a nebojíš se, tak není co řešit.(Hlavně opravovat v klidu a nikam nepospíchat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
SORRY ZA OT: promiň ice jestli vadí že jsem si tě bral do huby :-)
ne v pohode ;) vsak to tady na foru stejne mam napsane
:D na to psp sednul 100 kg chlap pěkně umelecky rozbite ice ti to spravi (umi to lip než na servisu ) kamos si u nej taky nechal zpravovat psp a vse mu funguje
aspon nekdo to napise ze je spokojeny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na aukru se mi hodněkrát stalo, že tam někdo prodával třeba rozbité PSP s funčnim displayem , analogem, dobrou baterkou a vydražilo se třeba za 950,- prostě nešlo zapnout a dotyčný to nechtěl řešit nějakou opravou a bylo pro něj jednodušší ho prodat.Tak pokud by si měl hlouběji do kapsy a extra si nepospíchal tak si můžeš na něco počíhat .o)

Jak si to myslel ? co sím měl nebo co:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na aukru se mi hodněkrát stalo, že tam někdo prodával třeba rozbité PSP s funčnim displayem , analogem, dobrou baterkou a vydražilo se třeba za 950,- prostě nešlo zapnout a dotyčný to nechtěl řešit nějakou opravou a bylo pro něj jednodušší ho prodat.Tak pokud by si měl hlouběji do kapsy a extra si nepospíchal tak si můžeš na něco počíhat .o)

Jak si to myslel ? co sím měl nebo co:):)

Tím jsem myslel, že proč dávat X peněz za display když se dá koupit třeba nefunkční PSP s dobrým(náhradním) displayem a mraky (nahrádníma) věcma za rozumnej peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu