Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

potřebuju číslo na CHOCHOLOUŠKA!!!!!!


LOONN

Otázka

Ahoj všichni borci z tohoto fora, již dlouho jsem slintal po PSP a dneska jsem si ho konečně k velké radosti mé,ženy i dětí koupil.sedim tady u toho od 12 00hod. a jsem hotovej, je mi přes třicet a tak se tak rychle neučím. mate tady moc pěkně a přehledně napsaný návody pro lamy ale já jsem ještě něco víc než lama. mam f2.71 a podařilo se mi do psp dostat jen hudbu a obr.a tim sem skončil.předělal jsem si film a na kartě-psp-video-to číslo(dle návodu),zkoušel jsem to na tisíc způsobů ale neobjeví se mi to v psp. budu vděčnej za jakoukoliv radu a pomoc(i názornou ohledně iso atd.)předem díky za trpělivost.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobry nazev Topicu :D

Doporucuji (v tvem pripade ;) ) se s PSP jeste chvilu seznamovat a pak prodelat Downgrade na 1.5

ja bych ho jeste varoval aby si dal bacha na TA-82, hodne lidi to prehlidlo v navodu a pak plakali nad "vydelkem" v podobe zniceneho psp...

loonn: poradne si prohlidni topic pro zacatecniky a to co potrebujes tam najdes, chce to jen chvilku casu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no jasně že mam TA-82,ale je těch informací na mne moc,to se budu muset asi dlouho seznamovat než si zahraju iso hru. díky všem.

Používej hlavně pravidlo "jednou řež, dvakrát měř" , stačí malý přehlednutí a je to v...no špatný ;)

Edit - Jestli to video má správnej formát, tak ho hoď buď do složky VIDEO nebo do Root/nějaký to číslo teď to nevim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu