Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

chyba 80020148 - řešení Eboot Exchange v2.8?


Michael99

Otázka

Zdravím Vás,

mám PSP 3004, MHUSPEED2, 5.03GEN-C a všechny ISO i CSO hry mi doposud fungovali bez problémů...včera jsem ale chtěl zkusit hru NHL 07 a PSP mi hodilo chybu 80020148.....prohledal jsem tedy forum, kde se tento problém několikrát probíral. Řešením prý je buď:

a) Při startu PSP držet R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)

b) nastavit ve VSH menu UMD Mode ( currently: Sony NP9660 -NO UMD- )

c) dále že na GEN-C myslím ani na GEN-B NHL 07 nejede, jediná možnost je downgradnout FW

d) jako jedna z možností někdo uvedl opatchovat tímto: Eboot Exchange v2.8

Zajímá mě tedy jestli s Eboot Exchange máte zkušenosti, kam ho případně nahrát a jak vůbec postupovat. Předem děkuju za postřehy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

eboot ex. 2.8 funguje

ja si takhle "opravil" NHL 07

zadny nastavovani v recovery menu jak tady spousta lidi ktery to snad ani netestnou radi nepomohlo

eboot ex se kopiruje do "game" po spusteni najdes smerovkama iso popr. cso soubor ktery chces "opravit" a stisknes trojuhelnik (exchange) hotovka

jiny mnohem otravnejsi reseni je nahodit GEN A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
eboot ex. 2.8 funguje

ja si takhle "opravil" NHL 07

zadny nastavovani v recovery menu jak tady spousta lidi ktery to snad ani netestnou radi nepomohlo

eboot ex se kopiruje do "game" po spusteni najdes smerovkama iso popr. cso soubor ktery chces "opravit" a stisknes trojuhelnik (exchange) hotovka

jiny mnohem otravnejsi reseni je nahodit GEN A

no to je zajimavy ze me to pomohlo u tehle chyby vzdycky, ale nechame to bejt.. ten eboot ex. 2.8 taky vyzkousim, je to asi urcite lepsi mit to opraveny nez to porad predelavat v recovery menu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na 3004 5.03 s gen c spustis NHL 07 pouze s disabled execute bootem?

Neverim protoze ze bych mel nejak zvlastni PSP se mi nezda...

Jen ze zvedavosti jsem testnul indyho o kterym vim ze je stejne postizeny s disabled exec. a ani prd. Po oprave v ebootu bez problemu hraju.

Nemuzu za to ze i v topiku pro zacatecniky mezi ktery patrim je napsanej mozna blud :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stáhl jsem si tedy eboot exchange, ale nějak se mi nedaří ho spustit, poradíte? Rozbalil jsem rar, ten obsahoval soubor EBOOT.PBP, pspdecrypt.prx a readme. EBOOT.PBP jsem nakopíroval na kartu do ms0:/PSP/GAME/ebt_exchange,.....pspdecrypt.prx jsem nakopíroval do složky seplugins a do vsh.txt jsem přidal řádek ms0:/seplugins/pspdecrypt.prx 1....Když jsem se pak pokusil spustit eboot ex., zčernal displej a po dalších cca 8 sekundách se mi psp vyplo, po zapnutí jsem musel nahazoval mhuspeed2 a 5.03GEN-C. Dělám něco blbě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Stáhl jsem si tedy eboot exchange, ale nějak se mi nedaří ho spustit, poradíte? Rozbalil jsem rar, ten obsahoval soubor EBOOT.PBP, pspdecrypt.prx a readme. EBOOT.PBP jsem nakopíroval na kartu do ms0:/PSP/GAME/ebt_exchange,.....pspdecrypt.prx jsem nakopíroval do složky seplugins a do vsh.txt jsem přidal řádek ms0:/seplugins/pspdecrypt.prx 1....Když jsem se pak pokusil spustit eboot ex., zčernal displej a po dalších cca 8 sekundách se mi psp vyplo, po zapnutí jsem musel nahazoval mhuspeed2 a 5.03GEN-C. Dělám něco blbě?

musíš to hodit celou složku do game např ms0:/psp/game/ebootex/pspdecrypt.prx(a dalsí)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu