Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Pro začátečníky (Aktualizace 7.1.2012)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Dalo by se to poznat podle data koupě. Vidím tam, že to bylo na konci 2010, takže podle mě by tam měla být mechanika flashnutelná. Ale může se stát, že tam bude zrivna hitachi, která nejde. Mechanika se dá poznat podle tohoto obrázku http://www.kanalizator.cz/pix/console-x360-dvd-slim.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky moc za radu. mám další dotaz, ptal jsem se kámoše jestli by mi půjčil jeho dvd s hrama že bych si je zkopíroval,ale ten mi tvrdil že když to zkopíruju z dvd na dvd tak to nepojede,ale že to musím stáhnout a pak vypálit. a nějak se mi to nezdá, obsah dvd bude u všeho stejný tak se chci raději zeptat jak to vlastně je? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Já jsem u NHL 12 musel dělat update, ten jsem udělal a o flash jsem přišel. To tedy nechápu. Teď potřebuju poradit. NHL 13 mě normálně jede, takže tuším, že mám LT 3.0 ale když tam dám PES 2013, tak to chce update. Mám to povolit? Bojím se, že přijdu o flash ikdyž píšete, že o flash nepřijdu. Ale už se mě to jednou stalo, tak se rači ptám. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jtag není flash. je to metoda kdy se do xboxu připájí čip.. jtag jde ale na konzole kde je db starsi nez 8xx myslim... dnes se pouziva RGH, coz je v podstate stejne ale nejses omezen tim nizkym dashboardem. umoznuje hrat hry z pevneho disku, takze odpada problem s vypalovanim a nefuncnim diskem treba. proste hru stahnes, prevedes a nakopirujes na interni nebo externi disk. muzes si stahovat i dlc zdarma z netu. a nemusis resit v jakem regionu hra je. se zakladnim RGH nemuzes jit na live ale v soucasne dobe je i RGH Demon se kterym muzes chodit na live. je drazsi nez normalni RGH(1200-1500)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím, potřebuji poradit, ani po přečtení tohoto topicu nejsem moc moudrý. Takže k věci:

-Chci pořídit Xbox360 Standard Kinect Bundle 4GB odsud: http://www.herni-svet.cz/xbox-360-standard-kinect-bundle-4gb-hra-disneyland-x360

-Původně sem měl v plánu pořídit PS3 se kterým už sem nějaké zkušenosti měl, ale nakonec i kvůli přítelkyni která chce kinect volím xbox a s ním nemám žádné zkušenosti.

-Abych mohl hrát online hry například Fifu13... proti živým hráčům, nestačí mi jako PS3 ta hra ale musím ještě platit nějaké poplatky za live učet? Popřípadě kde najdu nějaký ceník nebo kolik to stojí?

-Kdybych dodatečně kupoval disk pro zvětšení paměti jsou na xbox nějaké speciální hdd nebo lze běžný přenosný hdd ?

-V názvu je Standart Kinect Bundle, co to znamená, kinect vím ale bundle a standart netuším. Jedná se o slim verzi ?

Předem bych rád poděkoval za vaše odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu