Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Left 4 dead 2


lubinecko1

Otázka

caute

Mam otazku ked som si stiahol Left 4 Dead 2 napalil a ked ju spustim tak stale mi vypise ze musim dat update konzoly. ked ho dam tak sa restartuje a to je vsetko stale to iste dookola. stale len pita ten update. robilo to tiez niekomu alebo len mne???? konzolu nemam pripojenu na net aby som nedostal ban. dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ked si hru patchoval, tak sa ti update dashboardu neurobi (neopatchovana hra L4D2 ma v sebe dash 8507 - co je wave5). Update dashu (8955) si stiahni do PC, rozbal a "System update" daj na USB flashku a tak si konzolu updatuj...

http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ked sa nepripajas/nepripojis na XLive, tak nie je ako ho dostat...tak smelo updatuj 8955.

fu nejde mi to spravit nahral som to do root presne podla navodu a nechce sa aj tak spustit automatic update. este vyskusam zohnat neaky iny usb kluc lebo ja som to skusal len z iPod-om 30GB a viem ze niekedy ma problemy spolupracovat z xbox-om

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu