Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení Xboxu na LCD monitor + samostatný vývod zvuku pro repráky


RIPR

Otázka

Potřeboval bych sehnat nějaký HDMI kabel (popřípadě HDMI do DVI kabel), který by ale měl 3,5 jacka pro zvuk. Mám dobrý monitor, ale nemá reproduktory a chtěl bych si je k němu připojit. Hraju teď na CRT televizi a prakticky nepřečtu text, tak mě napadlo, jestli se dá něco takovýho sehnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

RIPR, vsak existuju redukcie, spojky atd.!!!

Ak chces monitor prepojit kablom HDMI-DVI, tak potrebujes aj zvukovy adapter od MS, resp. rozlusknut koncovku na kabli od konzoly, aby sa zmestil vedla HDMI a z neho pouzit "2 x audio cinch" + redukciu "3,5 jackMale-2xcinch" (a mozno aj spojku "jackFemale-jackFemale", ak repraky maju ako vstup kablik s 3,5 jackom Male (samec).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Můžete mi najít, jaké přesně kabely budu potřebovat? Nemůžu najít takový, který potřebuji :( Není problém vyrobit si spojku na 3,5jacky (samičky), mám i spojku ze stereo cinchů na 3,5ku, takže taky žádný problém. Jediný co potřebuju je DVI nebo D-SUB kabel, kterej by kromě tohoto konektoru měl vyvedeny i ty 2 cinche na zvuk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Můžete mi najít, jaké přesně kabely budu potřebovat? Nemůžu najít takový, který potřebuji :( Není problém vyrobit si spojku na 3,5jacky (samičky), mám i spojku ze stereo cinchů na 3,5ku, takže taky žádný problém. Jediný co potřebuju je DVI nebo D-SUB kabel, kterej by kromě tohoto konektoru měl vyvedeny i ty 2 cinche na zvuk...

Co nevies najst? Google nevies najst?

Ak chces to pripojit na monitor na VGA konektor, tak existuje VGA kabel pre X360 ktory ma rovno na zvuk 2x cinch a este aj opticky vystup.

Ak chces na monitor digitalny obraz, tak potrebujes kabel HDMI-DVI (ak ma monitor vstup iba DVI a nema HDMI...inak HDMI-HDMI)...a na zvuk zvukovy adapter, alebo ked to nechces kupovat, tak si rozluskni kabel, ktory si dostal ku konzole a pouzi z neho audio cinch - cerveny a biely.

Na tvoje repro (podla toho aky maju vstup) potrebujes asi aj redukciu "3,5 jackMale - 2xcinch" a este spojku "jackFemale - jackFemale".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Google to umí najít, ale já potřebuju najít kabel který není originál k xboxu... Všechny český obchody ho omají vyprodaný a jen tak jim nepřijdou a když už ho nějakej má, tak je minimálně 3x dražší než normálně :-/ Líbilo by se mi, kdyby existovala nějaká redukce na HDMI kabel, která by z něj udělala DVI nebo D-Sub a byly by tam i ty dva cinche...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Google to umí najít, ale já potřebuju najít kabel který není originál k xboxu... Všechny český obchody ho omají vyprodaný a jen tak jim nepřijdou a když už ho nějakej má, tak je minimálně 3x dražší než normálně :-/ Líbilo by se mi, kdyby existovala nějaká redukce na HDMI kabel, která by z něj udělala DVI nebo D-Sub a byly by tam i ty dva cinche...

To neexistuje aby na kabel HDMI-HDMI bola redukcia na DVI aj spolu s 2x cinch na zvuk...na zvuk v takomto pripade je potrebny bud rozlusknut kabel aby sa zmestil vedla HDMI!!!!! Naviem ci chapes dobre, ale v konzole budes mat zapichnute kable aj v HDMI porte a aj v tom X360 porte, co su vedla seba.

Ved MS ponuka kabel HDMI-HDMI spolu so zvukovym adapterom na externe zariadenie http://www.playshop.sk/index.php?page=info&item=1886&xbox-360-hdmi-hdtv-cable-optical-rca-adapter ...tak musis uvazovat tymto smerom ako dostat zvuk z konzoly.

Nevies co chces a ked vies, tak pozeras na ceny...to je tvoj problem a nie nas ako si to s konzolou urobis!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha, tak to jsem nepochopil... Mám HDMI a v obchodě vedle prodávají i převodku na DVI... Tím dostanu obraz do monitoru a potom stačí už jenom ten adaptér na zvuk, že jo?

Edit: Když mám teď normální zapojení přes 3cinche (2 zvuk a jeden je na video), potřebuju si vůbec kupovat ten adaptér? Nestačí, když zvuk spojim spojkou do jednoho, potom vezmu prodlužku a do tý zapojim zvuk? Potom bych přes HDMI připojil monitor a mělo by to fachat, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha, tak to jsem nepochopil... Mám HDMI a v obchodě vedle prodávají i převodku na DVI... Tím dostanu obraz do monitoru a potom stačí už jenom ten adaptér na zvuk, že jo?

Edit: Když mám teď normální zapojení přes 3cinche (2 zvuk a jeden je na video), potřebuju si vůbec kupovat ten adaptér? Nestačí, když zvuk spojim spojkou do jednoho, potom vezmu prodlužku a do tý zapojim zvuk? Potom bych přes HDMI připojil monitor a mělo by to fachat, ne?

Uz som ti dvakrat pisal, ze ked nechces kupovat zvukovy adapter od MS, tak jednoducho rozluskni koncovku na AV kabli a bude bez plast. obalu, aby sa zmestil spolu s HDMI kablom!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu