Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde my update s flashky


salenymotor

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
vytahl a pak dal vyjmout a kam to mam dat na flasku protoze kdyz jsem to dal do xkka tak odemne nic nepytalo

Ako kde na flashku? No predsa na flashku :cheesygrin: Po rozbaleni ten jeden priecinok "System update" kopiruj na USB flashku a potom do konzole...

Aky mas dash uz v konzole? (v system info).

Ked tak skus vymazat chybny dash a to tak, ze konzola je vypnuta a drzis to male tlacidlo na konzole a zapnes konzolu, pricom stale drzis to male tlacidlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
D 2.0.8498.0 je to dufam dash a skousel jsem to podrze neco vymazalo ale s flashky nic nepitalo

Ked mas v konzole 8498 a na flashku (FAT32) das priecinok "System update" z 8955, tak neexistuje, ze to nejde. Niekde robis chybu...bud skus druhu flashku (FAT32), ked ju mas v konzole, tak vypni - zapni konzolu.

Ked si stiahol dash 8955 z MS stranky, rozbalil a priecinok "SU" dal na USB flasku (FAT32), tak problem nemoze byt ziadny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Potom,co jsem chtěl dnes spustit hru Army of Two The 40th Day a chtělo to po mně znova update,tak mi to také nešlo hned z flešky nainstalovat.Hledal jsem jiné update a nakonec šlo nainstalovat toto $SystemUpdate_Fall09_8955.zip odtud : http://www.xbox.com/cs-CZ/support/xbox360/system-update.htm .Toto šlo nainstalovat bez problému a hra běží .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Potom,co jsem chtěl dnes spustit hru Army of Two The 40th Day a chtělo to po mně znova update,tak mi to také nešlo hned z flešky nainstalovat.Hledal jsem jiné update a nakonec šlo nainstalovat toto $SystemUpdate_Fall09_8955.zip odtud : http://www.xbox.com/cs-CZ/support/xbox360/system-update.htm .Toto šlo nainstalovat bez problému a hra běží .

Akoze ti nechcel fungovat stiahnuty dash 8955 z xbox.com US? Tak si ho stiahol z xbox.com CZ a ten funguje? Hlavna vec, ze je to ten isty dash, ten isty odkaz! :cheesygrin: Myslim, ze ste blbli pri niecom inom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uz som pisal ze som vtom amater a ni sam presne neviem jak sa my to podarilo a este mam ten blbi linux skousel jsem to vickrat stahnout i odzipsovat a dneska jsem si stahl odnej odkaz,kdyz jsem chtel odzipsova tak jsem mneneco oznacit jako furt a as jsem setrefil a jestejsem to daval do jineho usb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu