Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nevíte co hrát? Topic pro vás!


HoUsE1468624125

Recommended Posts

Takže, jelikož tu v poslední se tu objevilo spoustu dotazů a témat typu "poraďte, co mám teď hrát?" rozhodl jsem se založit tento topic. A to proto aby se nám tu ty zbytečné témata a dotazy už neobjevovaly. Prostě všechny své návrhy nebo dotazy napíšeme sem...

Mé návrhy rozděluji na sekce podle kterých by jste je možná mohli hledat. (Vy se můžete ptát ostatních, odpovídat na dotazy nebo psát vaše návrhy.)

Hry na dlouho: Monster Hunter Freedom Unite, GTA: Vice City Stories, Star Wars Battlefront

FPS: Call of Duty: Roads to Victory, Medal of Honor Heroes 2, Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Akce: Syphon Filter: Logan’s Shadow, Syphon Filter: Combat Ops, Resistance: Retribution

Příběhovky: Final Fantasy VII:Crisis Core, Pursuit Force Extreme Justice, Assassins Creed Bloodlines

Závodní: Gran Turismo Mobile, FlatOut Head On, MotorStorm: Arctic Edge, MX vs. ATV Unleashed On the Edge, F1 Grand Prix

RPG: Dungeon Siege: Throne of Agony

Brutální: God of War: Chains of Olympus, Manhunt 2, 300 March to Glory

Letadla: Heatseeker, Ace Combat X Skies Of Deception, M.A.C.H. Modified Air Combat Heroes

Oddechovky: Little Big Planet, Loco Roco 1,2, Patapon 1,2, flOw

Zábavné: Jackass:The Game, LEGO Indiana Jones: The Original Adventures, Lego Star Wars II: The Original Trilogy

Sportovní: NHL 2007, FIFA 2010, Pro Evolution Soccer 2010, Tony Hawk's Project 8

Doufám, že jsem vytvořil smysluplný topic a udělal malinkatý krůček ke zlepšení fóra.

Pište vaše návrhy a dotazy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi tento topic rozšířit o tom co rozhodně nehrát, co nemá cenu vůbec stahovat.

Nebo by se ještě mohlo udělat (a to by bylo to nejlepší) jak je to na csfd že by se tu napsali všechny hry co vyšli a samozřejmě by se tu dopisovali novinky a hodnotily by se procentuálně podle hratelnosti. Tím pádem by byl přehled co si mám zahrát a co ne.

Př.:

1. GTA:Chinetown Wars 95% (pozn. procenta by se počítaly podle hlasování uživatelů CF)

2. Patapon 1 84% - třeba rok vydání - přibližná doba hraní

3. Loco Roco 86% - třeba rok vydání - přibližná doba hraní

Kdyby se prostě udělal takový seznam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi tento topic rozšířit o tom co rozhodně nehrát, co nemá cenu vůbec stahovat.

Nebo by se ještě mohlo udělat (a to by bylo to nejlepší) jak je to na csfd že by se tu napsali všechny hry co vyšli a samozřejmě by se tu dopisovali novinky a hodnotily by se procentuálně podle hratelnosti. Tím pádem by byl přehled co si mám zahrát a co ne.

Př.:

1. GTA:Chinetown Wars 95% (pozn. procenta by se počítaly podle hlasování uživatelů CF)

2. Patapon 1 84% - třeba rok vydání - přibližná doba hraní

3. Loco Roco 86% - třeba rok vydání - přibližná doba hraní

Kdyby se prostě udělal takový seznam

1. nápad je dobrej, 2. to se asi zinglimu líbit nebude :cheesygrin:

Eště bych tam přidal multiplayerový pecky sam nějakou hru hledám,přemejšlím o MOH 1 nebo 2.

no uvidím zda to tam napíši... jinak doporučuji MOHA 2 :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. nápad je dobrej, 2. to se asi zinglimu líbit nebude

Proč by se mu to nelíbilo? Jasně je tu podobný topic o tom, že lidi doporučí hry, ale jeden zásadní problém je, že je na několik listů tudíž to dlouho trvá než to prolouskáš, nemáš z toho jednotný názor, protože každý si napíše jiné hry a pak si vyber. A proto by se to mělo zrealizovat já bych se do toho pustil ale zrovna teď nemám čas (mám před maturou), takže kdyby jsi to udělal ty bylo by to dobré. Ještě by se nějak muselo domluvit s nějakým adminem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nejsem proti, klidně bych do toho šel... ale nejdřív bych měl rád požehnání modů (budu se s tim dělat měsíc a pak to sem dám a oni to smažou :roll: a řeknou že je to to samé jako seznam zingla v DL sekci...)

Ale jestli to povolí, půjdu do toho a samozřejmě budu potřebovat pomoct ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nejsem proti, klidně bych do toho šel... ale nejdřív bych měl rád požehnání modů (budu se s tim dělat měsíc a pak to sem dám a oni to smažou :roll: a řeknou že je to to samé jako seznam zingla v DL sekci...)

Ale jestli to povolí, půjdu do toho a samozřejmě budu potřebovat pomoct ;)

Však jsem psal že by se muselo domluvit s modama. Jinak jestli to uděláš tak super:psp:

Já bych se též do toho vrhl ale jak jsem psal nemám čas. Držím palce že to výjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No pokud někdo udělá (kvalitní) seznam, her co stojí za vyzkoušení a naopak hry co se nemusí vůbec zkusit, tak klidně (i když tu pořád vidim absenci topicu her roku 08/09, topic nej her, ale budíž) jeslti to bude kvalitní.

Pokud bude mít někdo zájem - PM ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu