Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hledám člověka, který natáčí videa pomocí dazzle dvc


Ingnition

Otázka

Zdravím,

hledám člověka který natáčí videa pomocí dazzle dvc na Xbox 360. Mám totiž takový problém. Xbox 360 mi nechce prostě najít signál. Když připojím DVD, tak vše funguje ale to mi je houby platný. Nevím jestli dělám něco špatně nebo nemám něco dokoupené... nevím. Na PS3 to jde vpohodě, to mám odzkoušené ale Xbox 360 mi to asi nějak nechce vzít a nevím proč :( Proto prosím, kdo tady z fora má dazzle a natačí s ním, nechť se ozve :( Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím,

hledám člověka který natáčí videa pomocí dazzle dvc na Xbox 360. Mám totiž takový problém. Xbox 360 mi nechce prostě najít signál. Když připojím DVD, tak vše funguje ale to mi je houby platný. Nevím jestli dělám něco špatně nebo nemám něco dokoupené... nevím. Na PS3 to jde vpohodě, to mám odzkoušené ale Xbox 360 mi to asi nějak nechce vzít a nevím proč :( Proto prosím, kdo tady z fora má dazzle a natačí s ním, nechť se ozve :( Díky moc!

Zdravi,ja mam Dazzle dvc 101 nahrávám s ním v pohodě jen ještě sháním lepší software pro nahrávání.Zkus si stáhnout Debut video capture ověřit připojení hardwaru k pc nastavit NTSC nebo pal H a přepnout na SD a pal-50 na Xku.

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu