Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX->kabelem->NOTEBOOK->wifi->internet


Denieel

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím, nechce se mi k xboxu kupovat wifina a modem je moc daleko, šlo by to připojit kabelem k notesu, kterej je připojenej k netu normálně ..? Díky za jakoukoliv radu předem ..8)

jestli mluvis o tom ze spojis xbox kabelem k notebooku a notebook bude wifinou pripojenej k internetu tak ano, jen musis pripojeni nasdilet aby ho mohl xbox vyuzivat a taky to bude chtit dostatecnej signal, nebo vicemene receno dostatecnej prenos dat, aby xbox mel co cucat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli mluvis o tom ze spojis xbox kabelem k notebooku a notebook bude wifinou pripojenej k internetu tak ano, jen musis pripojeni nasdilet aby ho mohl xbox vyuzivat a taky to bude chtit dostatecnej signal, nebo vicemene receno dostatecnej prenos dat, aby xbox mel co cucat

Jojo, přesně o tom mluvím, zkoušel jsem to, ale ty wisty to je dšs na nějaký nastavování .. Ještě jen prosím, bude potřeba nastavit ručně nějaké IP atd..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jojo, přesně o tom mluvím, zkoušel jsem to, ale ty wisty to je dšs na nějaký nastavování .. Ještě jen prosím, bude potřeba nastavit ručně nějaké IP atd..?

xbox by si to mel automaticky nacist a pripojit se ale pokud ne, tak jedine co satci v xboxu zmenit, je gateway- ta by mela byt nastavena na ip pocitace, jinak vsechno ostatni by na xboxu zustalo tak jako v automatic... visty by naopak s xboxem mely spolupracovat dobre, ale v zivote sem visty nezkousel jen sedmicky a xp takze neporadim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
xbox by si to mel automaticky nacist a pripojit se ale pokud ne, tak jedine co satci v xboxu zmenit, je gateway- ta by mela byt nastavena na ip pocitace, jinak vsechno ostatni by na xboxu zustalo tak jako v automatic... visty by naopak s xboxem mely spolupracovat dobre, ale v zivote sem visty nezkousel jen sedmicky a xp takze neporadim

Díky moc za rady, ale i když jsem to zkusil změnit tu gateway, tak nic, nevim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu